Blog search

Test kobiecych gadżetów przydatnych w podróży

Pani Justyna Maserak, autorka bardzo fajnego bloga: www.admiring-diversity.pl podzieliła się z nami swoją opinią o zakupionych w www.drogeria-ekologiczna.pl produktach: kubeczku menstruacyjnym, przenośnym bidecie oraz lejku do sikania na stojąco przez kobiety.

Więcej o kubeczek menstruacyjny w naszym sklepie możecie obejrzeć tu: Kubeczek menstruacyjny - cena, producenci, wybór

Lejek, sikawkę do siusiania na stojąco dla Pań znajdziecie w sklepie tu: Lejek, sikawka dla kobiet - cena, producent, opis 

 Zapraszamy do obejrzenia filmu, kręconego w pięknej scenerii. 

 

Artykuł dodano dnia: 2014-08-12 by Paweł Poloch Home, Poradnik, Video Blog 1095

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie