Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Pepet's

Pepet's to pierwsza francuska marka wegańskich szamponów w kostce dla zwierząt.

Pepet's to pierwsza francuska marka wegańskich szamponów w kostce dla zwierząt. Jako alternatywę dla płynnych szamponów oferują bardziej naturalną formułę i naprawdę skoncentrowaną na dobrym samopoczuciu i potrzebach higienicznych zwierząt, bez utraty skuteczności. Ich produkty są bezzapachowe, mają odpowiednie pH i zawierają przyjazne dla skóry składniki, które są w 100% pochodzenia naturalnego.


Brak przepisów dotyczących kosmetyków dla zwierząt prowadzi do braku gwarancji i przejrzystości w zakresie składu produktów oferowanych na rynku. Firma Pepet's zdecydowała się przyjąć przeciwny pogląd, nakładając ten sam rygor regulacyjny, co w przypadku produktu przeznaczonego dla ludzi. Wszystkie szampony zostały przetestowane pod kątem oczu i skóry, aby zapewnić bezpieczeństwo każdego produktu. Każdy z szamponów został również zarejestrowany na portalu CPNP oraz zadeklarowany na platformie centrum kontroli zatruć.


Wybierając Pepet's, wspierasz naszą planetę: ich produkty są solidne i sprzedawane w biodegradowalnym kartonie i są wytwarzane we Francji w laboratoriach w Nicei. Ponadto Pepet's przekazuje 5% swoich obrotów stowarzyszeniom działającym na rzecz zwierząt.

More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie