compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Lista produktów marki Prosto ze Wsi

Naszą pasją jest uprawa malin. Prowadzimy plantacje w zgodzie z naturą. Maliny zbieramy ręcznie, wybierając do naszych soków tylko smaczne, zdrowe owoce, z których zawsze tego samego dnia są robione pyszne soki przecierowe. Produkcja odbywa się tylko latem w okresie zbiorów, a jesienią i zimą zajmujemy się sprzedażą naszych wyrobów.

Prowadzimy gospodarstwo rolne w miejscowości Zaprężyn położonej na pięknych Wzgórzach Trzebnickich, w województwie dolnośląskim. Miejsce to ma swój szczególny mikroklimat i urok. W przeszłości były to tereny uzdrowiskowe, a obecnie ze względu na świetne warunki do uprawy znajduje się tu wiele sadów, winnic i plantacji. Nasza ziemia daje bardzo słodkie i dorodne owoce.

Naszą pasją jest uprawa malin. Prowadzimy plantacje w zgodzie z naturą. Maliny zbieramy ręcznie, wybierając do naszych soków tylko smaczne, zdrowe owoce, z których zawsze tego samego dnia są robione pyszne soki przecierowe. Produkcja odbywa się tylko latem w okresie zbiorów, a jesienią i zimą zajmujemy się sprzedażą naszych wyrobów.

Mamy w gospodarstwie swoją rzemieślniczą przetwórnie owoców. Zajmujemy się głównie produkcją soków przecierowych, to znaczy takich gdzie sok i miąższ nie są rozdzielane, a jedynie pozbawione pestek. Miąższ zawiera najwięcej cennych dla zdrowia składników odżywczych.  Używamy wyłącznie świeżo zebranych owoców z własnej plantacji oraz innych lokalnych owoców ze znanych nam gospodarstw. Nasze soki to 100% owoców, pasteryzowane w temp. 80⁰C, po to  żeby zachować w nich witaminy i inne dobroczynne substancje. Nie używamy konserwantów, ani żadnych dodatków.

Prowadzimy rodzinną firmę i gospodarstwo. Nie chcemy iść w komercję, ilości soków są ograniczone, dlatego zazwyczaj do wiosny mamy wszystko sprzedane i szykujemy się do nowego sezonu. Najważniejsza jest dla nas dobra jakość, świetny smak i to żeby nasze produkty były zdrowe.

Sok przecierowy z malin otrzymał Złoty Medal na targach Natura Food 2019 w Łodzi oraz wyróżnienie na międzynarodowych targach World Food Poland 2019 w Warszawie.

Mamy w ofercie dwa rodzaje soków przecierowych – soki bez dodatku cukru i soki lekko słodzone – czyli musy, które zawierają od 5 do 10 % cukru trzcinowego. Dodatkowo poszerzyliśmy ofertę o soki przecierowe ekologiczne w tych samych smakach co konwencjonalne. Receptura ta sama tylko owoce z ekologicznych plantacji.

Soki przecierowe są świetnym dodatkiem do herbaty, używa się ich do sporządzania napojów, stanowią kapitalny dodatek do deserów i wielu dań – ryżu, owsianki, kaszki manny, budyniu, musli, używane są jako polewa do naleśników, lodów, sałatek owocowych oraz jako składnik sosów.

Na prośbę klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o soki i syropy ekologiczne, wytwarzane metodą rzemieślniczą. Soki są tłoczone na zimno zaraz po zebraniu owoców. Jak zawsze zależy nam na dobrej jakości, dlatego pozyskujemy owoce ze sprawdzonych źródeł. Owoce są smaczne, ładne, świeże, bo tylko z dobrych owoców uzyskamy dobry produkt.

Po raz pierwszy w tym roku wprowadzamy do sprzedaży konfitury ekologiczne. Staraliśmy się zrobić coś naprawdę pysznego i zdrowego. W konfiturach są całe owoce. Wszystko jest lekko posłodzone (można by powiedzieć lekko kwaśne lub lekko słodkie) w delikatnej galaretce z pektyny jabłkowej na bazie 100% soku z owoców. Nie przesadzamy z cukrem,  nie używamy konserwantów, ani polepszaczy. Produkcja odbywa się wyłącznie latem, kiedy są świeże owoce, ponieważ  nie używamy koncentratów, ani mrożonek. POLECAMY

Filtry

Kategorie
Cena
Filtruj
Ładowanie...