compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Lista produktów marki Pasieka Pucer

Pozyskiwane starymi i tradycyjnymi metodami, rozlewane nowoczesnym sprzętem w taki sposób aby nie utracić niczego co cenne, miody z Pasieki Pucer cieszą się uznaniem smakoszy.

Historia naszej pasieki sięga 1957 roku, kiedy to dziadek Bazyli podarował 4 ule 13-letniemu Włodzimierzowi (mojemu ojcu), zafascynowanemu życiem pszczół, jakie tętniło za płotem u sąsiada. Stopniowo pasieka rozrastała się, z roku na rok zwiększając o 10-50 %. I tak młodzieńcza fascynacja stała się sposobem na życie . W efekcie końcowym było 1500 uli w 7 pasiekach. Włodzimierz swoją pasję zaszczepił w synach . Moja pierwsza pomoc w pasice ojca? Mama twierdzi , że miałem niespełna 2 lata kiedy ojciec zbijał ule a ja podawałem mu listewki. Tak została zaszczepiona we mnie pasja niezwykłymi, pracowitymi istotami jakimi są pszczoły. Z roku na rok coraz bardziej uczestniczyłem w życiu pasieki, aż pewnego dnia stwierdziłem, że nie wyobrażam sobie abym mógł robić coś innego . Wtedy to, w latach dziewięćdziesiątych ojciec przekazał mi 400 uli. Jestem więc niejako kontynuatorem rodzinnych tradycji. Od początku marzyłem o połączeniu mojej pasji z pracą, ponieważ wierzę, że prawdziwy sukces możliwy jest wtedy, gdy człowiek robi to, co kocha i wkłada w to serce. Zgodnie z tym założeniem nieustanie pogłębiałem i doskonaliłem wiedzę i umiejętności oraz żmudnie zbierałem doświadczenia co zaowocowało rozwojem pasiek , starałem się realizować nowe pomysły i podążać drogą samorozwoju, co zaowocowało tym, że aktualnie posiadamy wraz z żoną 3 pasieki, które liczą 800 pni pszczelich.

Pasieki nasze znajdują się na malowniczo położonych terenach Warmii i Mazur. Są to tereny ekologicznie czyste, znajdujące się z dala od ośrodków przemysłowych i są idealne dla naszego gospodarstwa mającego w naszym zamyśle pozyskiwać najwyższej jakości produkty pszczele. 
Pozyskujemy tu zarówno delikatne miody wiosenne, późniejsze niezwykle cenne, szlachetne miody lipowe i spadziowe oraz najwyższej jakości miody odmianowe.

Charakterystyczne warunki klimatyczne, czystość okolicznych łąk, lasów, i pól w połączeniu z wiedzą i niezwykłą dbałością o stan rodzin pszczelich oraz wysoką miodnością owadów, to gwarancja smaku, koloru i konsystencji naszych miodów.

Pozyskiwane starymi i tradycyjnymi metodami, rozlewane nowoczesnym sprzętem w taki sposób aby nie utracić niczego co cenne, miody z Pasieki Pucer cieszą się uznaniem smakoszy.

Nieustannie dążymy do tego aby sprostać najwyższym wymogom i jesteśmy dumni z faktu, że nasi klienci dają wyraz uznania naszemu zaangażowaniu, wybierając nas jako swoich dostawców.

Naszym celem jest dostarczenie polskiego, zdrowego, smacznego, pożytecznego produktu jakim jest naturalny miód pszczeli, o najwyższej jakości.

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania biznesowe z zakresu organizacji i zarządzania. Robimy to po to, aby zapewnić sprawną i efektywną pracę całego zespołu, sprostać krótkim terminom realizacji oraz sprawić aby wszystkie potrzeby i wymagania Klienta były zaspokojone.

Filtry

Kategorie
Cena
Filtruj
Ładowanie...