Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Vina0

Vina'0° to młoda marka oferująca w 100% organiczne i wegańskie wina. Wierzymy w oferowanie zdrowych i smacznych zamienników każdemu, kto chce cieszyć się dobrym smakiem wina, bez negatywnego wpływu alkoholu.

Vina'0° to młoda marka oferująca w 100% organiczne i wegańskie wina. Wierzymy w oferowanie zdrowych i smacznych zamienników każdemu, kto chce cieszyć się dobrym smakiem wina, bez negatywnego wpływu alkoholu. Od wyboru odmiany winogron po etykietę, wszystko zostało zaprojektowane tak, aby udekorować stoły eleganckimi i kwiatowymi winami.


Wina są obecnie eksportowane do ponad 20 krajów, a marka otrzymała kilka nagród za innowacyjność i smak. Wino bezalkoholowe ma 2-3 razy mniej kalorii niż jego alkoholowe odpowiedniki. Nasze wina są produkowane jak tradycyjne wina, następnie odalkoholizowane w delikatnym procesie podgrzewania i odparowania alkoholu, co również gwarantuje 0% zawartości alkoholu. W ten sposób utrzymujemy przy życiu przyjemność płynącą z dobrego drinka. Bo napoje bezalkoholowe to już nie obowiązek, a nowy sposób na życie.

More

Brak produktów tego producenta.

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie