Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Aqua Kozmetik

Nasz założyciel przeniósł ponad 20-letnie doświadczenie w branży na produkcję, zakładając naszą firmę. Kontynuujemy nasze usługi w nowoczesnych fabrykach w Stambule zachowując wysoką jakość produktów i dobrych cen, co jest wynikiem doświadczenia w branży.

Nasz założyciel przeniósł ponad 20-letnie doświadczenie w branży na produkcję, zakładając naszą firmę. Kontynuujemy nasze usługi w nowoczesnych fabrykach w Stambule zachowując wysoką jakość produktów i dobrych cen, co jest wynikiem doświadczenia w branży.


Oprócz naszych zarejestrowanych marek wykonujemy produkcję kontraktową pod markami naszych klientów. Kontynuując działania związane z rozwojem produktów dla zmieniających się potrzeb naszych czasów, staramy się znaleźć rozwiązania tych potrzeb i zaoferować naszym klientom innowacyjne produkty.


Nasza firma działa głównie na eksport, a także działając w ponad 50 krajach na 4 kontynentach przyczynia się do gospodarki Turcji. Dzięki naszemu młodemu i dynamicznemu zespołowi kontynuujemy współpracę z naszymi klientami zgodnie z celami wysokiej jakości i rozsądnych cen.

More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie