Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Your Natural Side

Your Natural Side to polska marka, która zrodziła się z pasji do naturalnych kosmetyków oraz wiary w to, że produkty ekologiczne nie muszą być dobrami luksusowymi i każdy może mieć możliwość ich stosowania w codziennej pielęgnacji. Chcąc zaoferować naszym klientom bezsprzecznie najwyższą jakość, dla wielu spośród naszych surowców sięgnęliśmy po źródła zapewniające ich organiczne pochodzenie i najlepszą jakość upraw.

Your Natural Side to polska marka, która zrodziła się z pasji do naturalnych kosmetyków oraz wiary w to, że produkty ekologiczne nie muszą być dobrami luksusowymi i każdy może mieć możliwość ich stosowania w codziennej pielęgnacji. Chcąc zaoferować naszym klientom bezsprzecznie najwyższą jakość, dla wielu spośród naszych surowców sięgnęliśmy po źródła zapewniające ich organiczne pochodzenie i najlepszą jakość upraw.


Co jest dla nas ważne:  •  - ograniczamy do minimum wykorzystanie materiałów opakowaniowych, które nie mogą zostać poddane recyklingowi  •  - do produkcji stosujemy wyselekcjonowane surowce  •  - produkty posiadają status kosmetyków, a nie surowców  •  - to dla nas gwarancja skuteczności i podstawa całej oferty


Od 2014 roku nieustannie rozbudowujemy ofertę, a dzięki skrupulatnemu wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów i badaniu trendów panujących na rynku, posiadamy obecnie jedną z najbogatszych gam produktów 100% naturalnychWszystkie pozycje w naszej ofercie mają status kosmetyków. Dzięki temu mają Państwo pewność najwyższej jakości i dobrej praktyki wytwarzania.


More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie