Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Natura Nuova

Natura Nuova powstała w 1994 roku w Bagnacavallo, w rolniczym krajobrazie Emilia-Romagna, jednym z najbardziej urodzajnych i uprawianych regionów we Włoszech. Nasza podróż rozpoczęła się dzięki Gabriele Longanesi, który włożył swoją pasję do rolnictwa w ambitny projekt dla swojej społeczności: udostępnienie owoców ziemi wszystkim, zawsze i wszędzie.

Z Ziemi do Ciebie.


Nasze naturalne produkty można dostać wszędzie, wystarczy zrozumienie, specjalistyczna wiedza, troska i szacunek dla natury i jej czasów. Wiele zawdzięczamy naszej ziemi. Dlatego 25 lat temu marzyliśmy o tym, aby jej owoce były dostępne dla Ciebie, w Twoim domu, wśród ludzi, których kochasz, w Twoim codziennym życiu.


Ta idea przyświeca od początku istnienia naszej firmy. Postanowiliśmy sprowadzić na Twój stół nietknięty, naturalny produkt. Polegamy na zespole ekspertów, który prowadzi nas przez rolnictwo, wybór upraw i przetwarzanie, które nie zmienia produktu, tylko go konserwuje.


Dla nas natura oznacza dzielenie się i towarzyskość, nasz nowy sposób rozumienia natury sprawia, że ​​jest ona bardziej otwarta, wolna, czysta i bardziej dostępna dla Ciebie.


Przynosimy owoce na Twój stół zgodnie z zamierzeniami natury.
Natura Nuova – Nowa Natura.


Jesteśmy innowacyjną firmą z nowym podejściem do produkcji żywności pochodzenia roślinnego. Nowością jest wyjątkowa jakość naszych surowców, które najlepiej jeśli są włoskie i zawsze starannie dobierane. Nowością są metody produkcji opracowane z myślą o poszanowaniu żywności oraz poprawie jej smaku i właściwości. Nowość w naszym opakowaniu, mająca na celu danie naszym klientom przyjemności cieszenia się naturalnymi, oryginalnymi produktami w dowolnym miejscu i czasie.


Nasze wartości


Pasja
W naszą pracę wkładamy pasję, która sprawia, że ​​nawet po 25 latach cieszymy się z naszej pracy. Robimy to codziennie i każdy dzień wydaje się być nowym początkiem.


Dialog
Nasz pomysł na współpracę. Wiemy, jak ważny jest dialog jako sposób dzielenia się pomysłami i wiedzą. Nasza komunikacja i dbałość o klientów i środowisko to nie wszystko, dbamy również o naszych pracowników, którzy są siłą napędową naszej firmy oraz o naszych dostawców i kontrahentów.


Powołanie
Nasze powołanie biznesowe. Nasze korzenie są głębokie i splecione z naszymi tradycjami, ale wyróżnia nas nasze nowoczesne podejście.


Opieka
Codzienna troska, którą wkładamy w nasze produkty i którą wkładasz w siebie i swoją rodzinę, w swój dom i społeczność. Twoje samopoczucie jest wprost proporcjonalne do dobrobytu ludzi, których kochasz.


Kontrola łańcucha dostaw
Nasze rygorystyczne procedury kontroli jakości i przejrzystość naszego łańcucha dostaw. To powody, dla których możemy zapewnić Państwu zdrowe, smaczne produkty z najświeższych owoców ziemi. Nasiono po nasionie, sezon po sezonie.


Rolnictwo
Nasza idea rolnictwa, nasza miłość do badań i eksperymentów. Cenimy starożytną mądrość jako ludzie trzeciego tysiąclecia, bo jeśli prawdą jest, że nasze korzenie sięgają głęboko w ziemię, to prawdą jest również, że nasze gałęzie sięgają nieba.


Zrównoważony rozwój
Natura na co dzień. Ponieważ pracując z naturalnymi produktami łączysz się z naturą i składnikiem, który przekształcasz. Bronimy naszego terytorium dokonując konkretnych wyborów i zajmując stanowisko zmniejszając nasz wpływ na środowisko. Zrównoważony rozwój to dla nas bardziej wybór moralny niż biznesowy.


Dzielenie się
Życie i sposób, w jaki dzielimy się nim z innymi. Wierzymy w odkrywanie na nowo prostych rytuałów i tworzenie nowych. To przy stole rodzą się historie, a my chcemy być częścią Twojej.


Każdy owoc to obietnica, nasza historia je dotrzymuje.


Natura Nuova powstała w 1994 roku w Bagnacavallo, w rolniczym krajobrazie Emilia-Romagna, jednym z najbardziej urodzajnych i uprawianych regionów we Włoszech. Nasza podróż rozpoczęła się dzięki Gabriele Longanesi, który włożył swoją pasję do rolnictwa w ambitny projekt dla swojej społeczności: udostępnienie owoców ziemi wszystkim, zawsze i wszędzie.


Ten ambitny cel promowania zbilansowanej, smacznej i zrównoważonej diety można osiągnąć tylko w jeden sposób: wybierając najlepsze składniki i dodając nic oprócz pasji. W ten sposób od pierwszego dnia Gabriele ukształtował swoją działalność w innowacyjny sposób, postawił na wysokiej jakości surowce i krótki łańcuch dostaw. Chciał, by innowacje służyły naturze, a nie odwrotnie. W ten sposób nasz pomysł na biznes postawił pierwsze kroki: w małym zakładzie przemysłowym, gdzie najbardziej zaawansowana technologia była wielkim garnkiem. Gabriele codziennie testowała produkty i procesy transformacji, aż pomysł urzeczywistnił się i ostatecznie stał się odnoszącą sukcesy firmą.


Teraz zbieramy owoce: zatrudniamy ponad 150 pracowników w 3 różnych zakładach produkcyjnych, inwestujemy w technologię, a nasz asortyment stale się rozwija. Wiele się zmieniło od 1994 roku, ale nasza pasja nie.

More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie