Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  NAIKED

NAIKED
nowe standardy ekologicznych środków czyszczących i akcesoriów


NAIKED proponuje świeży i kolorowy asortyment, który wyznacza nowe standardy w świecie domowych środków czystości i akcesoriów. Czystość i zrównoważony rozwój idą w parze.

Produkujemy ekologiczne środki czystości i artykuły gospodarstwa domowego bez zbędnych dodatków. Estetyczne, funkcjonalne, kolorowe.

NAIKED koncentruje się tylko na tym, co istotne. Żadnych sztuczek, żadnych zbędnych składników, żadnych wypełniaczy. Wszystko po to, żeby zostawić możliwie najmniejszy ślad ekologiczny.

NOWE STANDARDY W ŚWIECIE DOMOWYCH ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I AKCESORIÓW 
Czystość i zrównoważony rozwój idą w parze. Produkujemy ekologiczne środki czystości i artykuły gospodarstwa domowego bez zbędnych dodatków. Estetyczne, funkcjonalne, kolorowe.


JESTEŚMY NAIKEDNaszym portem macierzystym jest Hamburg i nie, nie jesteśmy nadzy, ale nasze produkty prawie są. NAIKED koncentruje się tylko na tym, co istotne. Żadnych sztuczek, żadnych zbędnych składników, żadnych wypełniaczy, takich jak mikroplastiki lub inne bzdury, które wypełniają nasze kieszenie, ale są szkodliwe dla Ciebie i środowiska. Nie chcemy tego robić. Wolelibyśmy pozostać nadzy.
Co chcemy dzięki temu osiągnąć? Najmniejszy możliwy ślad ekologiczny. Przejście na produkty przyjazne dla środowiska, takie jak nasze, nie jest dużym dodatkowym wysiłkiem, ale łatwym krokiem w kierunku zrównoważonego życia. A wszystko to bez konieczności płacenia za ekologiczne produkty nieadekwatnych kwot. 


ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJŻyjemy w czasach, w których nie powinno być wymówek dla złych produktów, dla Ciebie, dla naszej planety. Nikt z nas nie jest doskonały, ale nasz cel jest bardzo jasny: chcemy sięgnąć po ekologiczne gwiazdy. Z Tobą. Chcemy stale ulepszać nasze produkty i dokładać wszelkich starań, aby były jak najbardziej zrównoważone, ekologiczne i proste.


PO PROSTU NAIKED.Tylko razem możemy podążać ścieżką do bardziej ekologicznej przyszłości. Więc zabierzemy was wszystkich ze sobą! Nieważne, czy jesteś na po studiach dotyczących środowiska i zrównoważonego rozwoju, pracownikiem administracji czy kierowcą ciężarówki.
Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom produktów, które pod względem funkcjonalności nie ustępują konwencjonalnym produktomnie szkodzą środowisku, a jednocześnie przekonują estetyką i przystępną ceną. 
Krótko mówiąc - nie musisz być hipisem, aby być NAIKED! 

More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie