Blog search

Dziecięca kolka

Dziecięca kolka

W sobotę odwiedził mnie spanikowany kolega. Na kartce od żony miał listę trzech herbat: koper włoski, ziele ostrożenia (inaczej czarcie żebro) oraz rumianek.

Pytam go:
- co się stało, że potrzebujesz tyle herbat?
- mój syn nagle codziennie zaczął płakać i denerwować się… Nie mamy pojęcia, co się z nim dzieje. Zawsze wszystko było ok. - opowiada.
- może coś go zestresowało? - dopytuję. Może obejrzał jakiś film, może mama wyjechała, może kolega go czymś przestraszył, może jakieś problemy w rodzinie, zwierzątko stracił? - drążę.
- Nic z tych rzeczy odpowiada kolega, telewizora nasz syn nie ogląda, tabletu i telefonu nie ma… Nie mamy pojęcia, co się dzieje.
- A ile on ma lat, przypomnij mi…
- No ma 5 tygodni….
- aaaaaaa - roześmiałem się - to dużo wyjaśnia…., - myślałem, że chodzi o 7 latka. No cóż, to gratuluję z powodu urodzenia syna, Szczęść Boże, a herbatki raczej nie pomogą. Nasza córka codziennie od 21 do 23 zawsze płakała i było to związane z kolkami, jakie mają w tym wieku małe dzieci. Druga córka znacznie krócej cierpiała z powodu kolek i choć do dziś w to nie mogę uwierzyć, bardzo uspokajała ją suszarka… i widzę na twarzy kolegi ulgę, że to normalne...
Na koniec poleciłem koledze bloga Hafiji

A jak Wy sobie radzicie z kolkami Waszych dzieci? Jak sobie radziliście? Co Wam pomagało? Pamiętam, że nam bardzo przydała się wtedy chusta. Generalnie jako młodzi rodzice też byliśmy bardzo przejęci i na początku panikowaliśmy.

Zerknijcie na artykuły na Blogu Hafijapl  - są tam dwa cenne artykułu- o kolkach i spis herbat i informacje o ich stosowaniu w trakcie karmienia piersią.

Na tym starym zdjęciu jestem z Weroniką jakieś 11 lat temu

Artykuł dodano dnia: 2022-08-04 Home, Poradnik, O nas, Dla dziecka 22

O autorce / autorze ;)

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie