Blog search

Jak używać podpasek wielorazowych

Jak używać podpasek wielorazowych

Używanie podpasek z materiału jest bardzo proste. W odróżnieniu od podpasek jednorazowych, podpaski wielorazowe nie mają od spodu warstwy kleju, przy bieliźnie utrzymują się za pomocą napek

Jak używać podpasek wielorazowych?

Używanie podpasek z materiału jest bardzo proste. W odróżnieniu od podpasek jednorazowych, podpaski wielorazowe nie mają od spodu warstwy kleju, przy bieliźnie utrzymują się za pomocą napek. Poniżej przedstawiamy używanie podpasek wielorazowych krok po kroku.

1. Przed pierwszym użyciem nowe podpaski należy wyprać i wysuszyć.

2. Podpaskę wielorazową kładzie się na bieliźnie i zapina się skrzydełka podpaski pod bielizną. Tutaj możesz zobaczyć film, pokazujący jak założyć podpaskę wielorazową >>

3. Kiedy podpaska jest już brudna, należy wymienić ją na nową. Brudną podpaskę opłukuje się pod bieżącą wodą i wkłada do pojemniczka z zimną wodą, aby podpaska dobrze się odmoczyła.

4. Wodę w pojemniczku należy wymieniać co najmniej raz dziennie.

5. Gdy podpaski wielorazowe nie zabarwiają już wody na czerwono, należy wyprać je w pralce. Warto dodać 1 łyżkę Nappy Fresh - antybakteryjnego dodatku do proszku.

Podpaski wielorazowe czyli podpaski z materiału, to zdrowa i ekonomiczna alternatywa dla podpasek jednorazowychPodpaski ekologiczne z materiału są miękkie, bardzo chłonne, a co najważniejsze: wolne od szkodliwych substancji chemicznych.

 

 

Artykuł dodano dnia: 2023-05-16 by Gosia Home, Poradnik, Podpaski ekologiczne 11573

O autorce / autorze ;)

Majłgorza-Jackowska.jpg

Jestem pasjonatką zdrowych, ekologicznych i ekonomicznych produktów. Każdego dnia testuję na sobie nowe produkty. Z wykształcenia filolog angielski i polski. 

Jest niekwestionowaną profesjonalistką w doborze kubeczków menstruacyjnych. Od wielu lat doradza kobietom jaki rozmiar i typ kubeczka menstruacyjnego dobrać. 

Ponadto jest ekspertem w pieluszkach wielorazowych, podpaskach wielorazowych i ekologicznych środkach czystości. Szczególnie poleca kule piorące lub surowce do własnych proszków do prania. 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie