Blog search

Majtki menstruacyjne - jak wybrać idealne

Majtki menstruacyjne - jak wybrać idealne

Bielizna menstruacyjna może na początku szokować, jednak jeśli przyjrzymy się jej bliżej, dochodzimy do wniosku, że to rewolucyjny pomysł.

Nie ma jednych idealnych majtek menstruacyjnych, które byłyby w sam raz dla każdej osoby, tak samo jak każda z nas wybiera inne podpaski, tampony czy kubeczek menstruacyjny. Bieliznę menstruacyjną po prostu też trzeba dobrać :)

Jak wybrać odpowiednie majtki menstruacyjne?

  1. Sprawdź, jaki rozmiar bielizny będzie dla Ciebie dobry. Każdy z producentów może inaczej dobierać rozmiar S, M, L itp. Najlepiej będzie, jeśli zmierzysz swoje wymiary i sprawdzisz w opisie producenta, który rozmiar będzie dla Ciebie idealny.

  1. Wybierz materiał, z którego będzie uszyta bielizna, sprawdź, jak wyglądają poszczególne majtki. Niektóre majtki menstruacyjne wyglądają po prostu jak zwykłe majtki, inne przypominają trochę strój kąpielowy. Przyjrzyj się im i zdecyduj, jaki styl i kolor podoba się Tobie najbardziej :) 

  1. Zdecyduj, jakiej chłonności potrzebujesz. Poszczególne majtki menstruacyjne mają różne chłonności.

Jeśli Twoje krwawienie jest delikatne, umiarkowane - spójrz na bieliznę menstruacyjną Gentle day.

Brak opisu.

Bardzo dobrym wyborem przy umiarkowanym, normalnym krwawieniu będą też majtki ClariUnderwear. Bielizna ta jest bardzo wygodna a zarazem chłonna.

Brak opisu.


Jeśli Twoje miesiączki należą do bardziej obfitych lub szukasz bielizny na noc, koniecznie sprawdź majtki menstruacyjne SIS. W ich przypadku panel chłonący sięga z tyłu aż do gumki, dzięki czemu możesz spać spokojnie :)

Brak opisu.

Artykuł dodano dnia: 2021-11-02 by Kinga Markowska Home, Poradnik, Kubeczek Menstruacyjny 552

O autorce / autorze ;)

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie