Blog search

Porost włosów

Porost włosów

Zmniejsza wypadanie włosów, pobudza wzrost włosów, wzmacnia włosy, aktywizuje wzrost włosów, nawilża skórę głowy i włosy, nadaje miękkość i połysk, zwiększa gęstość i grubość włosów, pobudza miejscowo krążenie.

W komentarzach często pytacie.. co na porost i zagęszczenie włosów? 

Spieszymy z odpowiedzią.
By pomóc naszym włosom rosnąć szybciej lub/i gęściej, warto zainteresować się tematem wcierek i masażu skalpu. 
Jako wcierka posłużyć nam może ekstrakt olejowy z chilli od BioPlant Natura. Nałożenie chili zawierającego kapsaicynę powoduje nagły wzrost temperatury i przyspieszenie cyrkulacji krwi, a co za tym idzie wzmocnienie włosów, aktywizację ich wzrostu i poprawę krążenia skóry głowy. W naszym asortymencie znajdziecie również ziołowcierkę chilli do włosów wypadających od marki Kosmetyki DLA (ta nie sprawdzi się w przypadku osób z włosami rozjaśnianymi).
Wysyp BabyHair-ów GWARANTOWANY!

Sposób użycia:

Ekstrakt olejowy z chilli nałóż na skalp, następnie wmasuj go delikatnie opuszkami palców w skalp. Przez kolejne 5 minut masuj skórę głowy okrężnymi ruchami. Pozostaw na głowie przez ok. 30 min, następnie umyj włosy szamponem.

Jak często stosować wcierki?

JAK NAJCZĘŚCIEJ. Te olejowe stosujemy przed myciem, by nie mieć efektu tłustych włosów. Te ziołowe możemy stosować codziennie wieczorem, nie powinny obciążać skalpu - ale to indywidualna kwestia. 
* Polecamy zmierzyć swoje włosy przed rozpoczęciem przygody z masażem i wcierkami, a następnie po miesiącu mierzyć ich wzrost.
Oczywiście, na stan naszych włosów wpływ ma wiele czynników - również zdrowotnych. Jeśli zauważyliście u siebie nadmierne wypadanie - zgłoście się do specjalisty. 
Artykuł dodano dnia: 2021-09-21 by Kinga Markowska Poradnik, Naturalne kosmetyki, Włosy, Odżywki i maski bio 65

O autorce / autorze ;)

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie