Blog search

Eko podpaski jednorazowe

Eko podpaski jednorazowe

Podpaski ekologiczne z bawełny niebielonej chlorem - dlaczego warto je wybrać? Ekologiczne podpaski higieniczne z bawełny organicznej, niebielone chlorem to podpaski bezpieczne dla Ciebie i środowiska.


 

W procesie bielenia chlorem wytwarzają się toksyczne dioksyny. Jeśli używasz podpasek, tamponów lub wkładek higienicznych, które są bielone chlorem, Twoje ciało wystawione jest na kontakt z toksycznymi dioksynami. Czy zdawałaś sobie z tego sprawę?

Wiele kobiet doświadczyło chociaż raz odparzenia od podpasek, podrażnienia skóry, zaczerwienienia. Za takie dolegliwości odpowiedzialne są między innymi substancje syntetyczne, których używa się w zwykłych podpaskach wielu marek. Plastik, żele zapachowe i poprawiające chłonność - to właśnie one sprawiają, że podpaski kupione w markecie mogą podrażnić skórę, wywołać alergię itp.

Podpaski ekologiczne, takie jak Natracare oraz Organycbezpieczne i przyjemne w dotyku. Różnicę poczujesz od razu.

W podpaskach Organyc oraz Natracare nie używa się substancji syntetycznych ani ropopochodnych. Podpaski ekologiczne nie są bielone chlorem, dzięki temu nie ma w nich toksycznych dioksyn. Twoja skóra ma kontakt z bawełną organiczną.

Artykuł dodano dnia: 2013-11-19 by Paweł Poloch Home, Poradnik 1134

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie