Blog search

Jaki dezodorant dla nastolatki?

Jaki dezodorant dla nastolatki?

Okres dojrzewania wiąże się z wieloma zmianami w funkcjonowaniu dzieci i nastolatków. Zmienia się nie tylko podejście do życia, ale także ciało - i to na nim chcemy się skupić w tym wpisie.

W wielu Waszych “listach” do nas pytacie - czy moje dziecko/ nastolatek może stosować dezodorant, a jeśli tak... który wybrać? 

Zacznijmy od tego, że dezodorant, w przeciwieństwie do antyperspirantów, jest kosmetykiem, który nie hamuje gruczołów potowych - nie zaburzając tym samym ich działania. Dezodorant niweluje nieprzyjemny zapach, neutralizując skutki wydzielania zapachu. Te naturalne zapobiegają namnażaniu się bakterii, które odpowiadają za nieprzyjemny zapach, jednocześnie pielęgnując skórę. Ich skuteczność zwykle bywa bardzo zadowalająca. 


BetterLand zaopatrzony jest w produkty na każdą ewentualność :) 

Opcja dla dzieci OD 5 ROKU ŻYCIA:

Dezodorant w kulce dla dzieci od TooFruit. Jest to certyfikowany produkt, który nie zawiera alkoholu i aluminium, więc idealnie sprawdzi się do wrażliwej skóry dziecka. Dodatkowo, aż 99% jego składników jest pochodzenia naturalnego. Opcja dla dziecka

Dezodorant w kulce dla dzieci TooFruit

Jego opakowanie niczym nie różni się od tych dla dorosłych. Mała dziewczynka mogąc naśladować mamę, na pewno zachwyci się możliwością stosowania czegoś niemal identycznego - a jednak bezpieczniejszego składem dla dziecka.

Opcja dla NASTOLATKÓW:

Dezodorant w sztyfcie, bez aluminium od We Love The Planet. Totalny hit naszych klientów. Cenią go sobie za całkowicie naturalny skład i długotrwałe działanie. Produkt jest wydajny - starcza na 2, 3 miesiące codziennego stosowania, a dodatkowo działa kojąco i nawilżająco na skórę pod pachami. Opcja dla nastolatka

Dezodorant w sztyfcie od We Love The Planet

I tu podobnie, świadome nastolatki będą zaciekawione opakowaniem produktów. Dezodorant, którego opakowanie jest wykonane z kartonu, nie tylko zachwyca designem, ale również popycha do przemyśleń na temat zero waste i ograniczenia plastiku. 

Trochę więcej o dezodorantach tej marki ↓↓↓↓  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na koniec należy jeszcze wspomnieć o cudownych zapachach naszych dezodorantów. Dodane do kosmetyku olejki eteryczne w sposób subtelny utrzymują się na skórze przez cały dzień. 

Trochę prywaty - sama używam tych od We Love The Planet. Byłam naprawdę zaskoczona, że naturalny dezodorant jest w stanie powalić na kolana te drogeryjne. Czym? Składem, jakością, wydajnością i zapachem. To mój BetterLand’owski ulubieniec. :)

Artykuł dodano dnia: 2021-08-27 by Kinga Markowska Home, Naturalne kosmetyki, Codzienna higiena, Antyperspiranty i dezodoranty 2345

O autorce / autorze ;)

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie