Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Primavika

Primavika jest dobrze rozpoznawalnym i cenionym przez konsumentów dbających o zdrowe jedzenie producentem wysokiej jakości żywności wegetariańskiej

Posiada szeroki wachlarz starannie opracowywanych i przygotowywanych produktów, wśród których są dania obiadowe, pasztety, hummus, paprykarze, pasty czy masła orzechowe. Dania Primavika są przygotowywane wyłącznie z naturalnych składników, a większość z nich jest bezglutenowa. Oferta jest stale poszerzana o dania z certyfikatem żywności ekologicznej. 

Primavika jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów wysokiej jakości wegetariańskiej żywności.


To rodzinna firma z tradycjami, która działa nieprzerwanie od 1998 roku. Jej misją jest tworzenie produktów o prostych, a zarazem pełnowartościowych składach, które powstały z myślą o każdym, kto ceni zdrowe jedzenie. Dzięki daniom Primavika masz szansę odżywiać się prawidłowo, nawet wtedy, gdy nie masz na to czasu.
Wszystkie produkty przygotowywane są przy użyciu wyłącznie naturalnych składników. Nie znajdziecie w nich sztucznych konserwantów, barwników i aromatów oraz wzmacniaczy smaku. Żywność jest wolna od GMO.


Konsumenci mogą wybierać z szerokiego wachlarza starannie opracowywanych i przygotowywanych produktów, wśród których są dania obiadowe, pasztety, hummus, paprykarze, pasty czy masła orzechowe. Do firmy należy również marka Primaeco, w której ofercie znaleźć można certyfikowane artykuły ekologiczne. 
 Proste składyProdukty, które przekazujemy w Wasze ręce zawierają proste składy, bez zbędnych dodatków. Tworzymy je z sercem i pasją, w oparciu o oryginalne i autorskie receptury. Dzięki temu, nasze wyroby cechuje wyjątkowy i naturalny smak. Tylko naturalne składnikiNasze produkty przygotowujemy używając wyłącznie naturalnych składników. Nie znajdziecie w nich sztucznych konserwantów, barwników i aromatów oraz wzmacniaczy smaku. Nasza żywność jest także wolna od GMO. Wysoka jakośćDbamy o to, by każdy składnik naszego produktu był jak najwyższej jakości. Warzywa i owoce są starannie zbierane i selekcjonowane w pierwszej kolejności przez lokalnych rolników z certyfikowanych upraw. My natomiast, zanim zamkniemy je w słoiku, wielokrotnie poddajemy je szczegółowej kontroli. Szklane opakowanieNasza żywność umieszczana jest w szklanych opakowaniach, które mają pozytywny wpływ na środowisko i są najbezpieczniejsze dla surowca. Ponadto stosowany przez nas proces pasteryzacji sprawia, że zamknięte w słoikach produkty na długo zachowują termin przydatności, bez konieczności dodawania sztucznych konserwantów.


More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie