Blog search

NOWOŚĆ - GWARANCJA DOPASOWANIA!

NOWOŚĆ - GWARANCJA DOPASOWANIA!

Kubeczki menstruacyjne w BetterLand to renomowane marki najwyższej jakości. To dzięki temu, że promujemy kubeczki wysokiej jakości, produkt ten zaczął zyskiwać na popularności. Teraz dodatkowo naszym klientkom oferujemy GWARANCJĘ DOPASOWANIA, dzięki której będą mogły sprawdzić swoją wiedzę na temat wyboru kubeczków menstruacyjnych i dodatkowo, jeśli wypełnią prawidłowo test wiedzy, otrzymać rozszerzoną gwarancję.  

Ponadto wierzymy, że test to fajna zabawa, w której każda kobieta może sprawdzić siebie i swoją wiedzę na temat kubeczków, ale także menstruacji. 

Regulamin: 

 1. Program Gwarancja Dopasowania jest pilotażowy i trwa do końca lipca 2021. Jeśli Gwarancja zdobędzie uznanie w ocenie klientek, to zostanie przedłużony o czym BetterLand poinformuje.
 2. Aby zyskać gwarancję dopasowania, należy wypełnić Kubeczkowy Test Wiedzy PRZED zakupem kubeczka menstruacyjnego i zdać go z wynikiem 100%. - odpowiedzieć na wszystkie pytania prawidłowo. 
 3. W celu identyfikacji w teście należy podać swój adres e-mail, na który jest założone konto w sklepie drogeria-ekologiczna.pl.
 4. Paczka z nowym kubeczkiem wysyłana jest na koszt klienta. 
 5. Paczkę wysyłamy jedynie za pośrednictwem paczkomatów Inpost lub Kurierem Inpost.
 6. Koszt przesyłki to 9 zł brutto, kwotę tę należy wpłacić przed wysyłką nowego kubeczka. 
 7. Aby otrzymać nowy kubeczek z powodu niedopasowania należy złożyć "REKLAMACJĘ" poprzez wypełnienie formularza elektronicznego: Zgłoszenie niedopasowania (link), w którym należy załączyć zdjęcie paragonu oraz zdjęcie przeciętego kubeczka, który nie spełniał swojej funkcji. 
 8. BetterLand zastrzega sobie prawo odrzucenia reklamacji mimo poprawnie zdanego testu, jeśli uzna, że przyczyna niepoprawnego działania kubeczka to np. nieprawidłowe zakładanie a nie niedopasowanie.
 9. Z Gwarancji dopasowania można skorzystać tylko raz.
 10. Niedopasowanie można zgłosić maksymalnie 3 miesiące po zakupie kubeczka.
 11. Czas rozpatrzenia gwarancji to maksymalnie 21 dni, jednak postaramy się zrobić to jak najszybciej szczególnie w przypadku rekomendowanych przez nas marek: Mooncup, Lunette, Lamazuna, YUKKI, Lady Cup, MeLuna.

Artykuł dodano dnia: 2021-05-28 by Małgorzata Jackowska Home, Poradnik, Kubeczek Menstruacyjny 2537

O autorce / autorze ;)

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie