Blog search

Zapowiedź naszej nowej promocji! Sprawdź koniecznie

Zapowiedź naszej nowej promocji! Sprawdź koniecznie

Mieliśmy w zespole bardzo długie, a właściwie kilka długich spotkań na temat promocji w BetterLand. Doszliśmy do wniosku, że powinny one przede wszystkim korespondować i być spójne z MISJĄ BetterLand jaką jest zmienianie świata poprzez zmianę nawyków zakupowych, wybieranie odpowiednich producentów i miejsca kupowania.

MISJĄ BetterLand jest zmienianie świata poprzez zmianę nawyków zakupowych, wybieranie odpowiednich producentów i miejsca kupowania.
Dla tego od poniedziałku ruszamy z nową promocją pt. "Ratujemy świat z "Nazwa Producenta" "
Przez tydzień jedna marka będzie w promocji, ale oprócz tego będziemy pokazywać w jaki sposób ta marka ratuje świat i dlaczego robi dobrą robotę.
Na pierwszy rzut pójdzie jedna z najbardziej etycznych i postępowych marek: Lamazuna, której wartości, dbanie o środowisko jest bezsprzeczne i bardzo nam bliskie.

Niektórzy może pamiętają, że byliśmy latem na urodzinach tej marki i mogliśmy zajrzeć w każdy kąt, porozmawiać z właścicielką i pracownikami.
Firma prowadzona jest bardzo demokratycznie i dba o najdrobniejsze szczegóły Zero Waste.
Mamy nadzieję, że promocja Wam się spodoba!
Lamazuna


Lamazuna

Lamazuna

Lamazuna

Lamazuna

Artykuł dodano dnia: 2021-04-09 by Paweł Poloch Home, O nas 138

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie