Blog search

Szampon w proszku? Dlaczego nie! Sprawdź jak to działa.

Szampon w proszku? Dlaczego nie! Sprawdź jak to działa.

Czy słyszeliście już o szamponie w proszku? 

Jest to podobne zaskoczenie jak jeszcze kilka lat temu słyszeliśmy o szamponach w kostce.

Będąc na targach na stoisku Eliah Sahil pomyśleliśmy, że to nie może się udać!

Jednak kochamy testować i dawać szanse wszystkiemu co Zero Waste oraz naturalne a zwłaszcza zbawienne dla WŁOSÓW.

I w ten sposób zawitała u nas marka Eliah Sahil

Eliah Sahil

Eliah Sahil zostało założone w 2008 roku przez Silvio Perpmera z powodu miłości do natury i jego syna (Eliah Sahil). Jest to marka produkująca kosmetyki, które są łagodne dla ludzi i środowiska.

Rewolucjonizuje rynek kosmetyków dzięki innowacyjnym produktom -  są pionierami w szamponach w proszku. Szampony są wykonane w 100% z naturalnych składników, niezmienionych ziół z certyfikowanej uprawy ekologicznej, zmieszanych z odżywczą gliną leczniczą. ELIAH SAHIL dba o włosy i skórę głowy przy pomocy tego, co natura ma do zaoferowania. Pozostaw dla skóry i włosów tylko najcenniejsze naturalne składniki. Poręczne pudełko można również łatwo zabrać w podróż.

Kosmetyki naturalne z certyfikatem ekologicznym zapewniają wysoki stopień naturalności, zdrowe składniki i maksimum surowców z certyfikowanych upraw ekologicznych w porównaniu z tradycyjnymi kosmetykami. Dlatego te produkty są w 100% naturalne. To nie tylko chroni skórę i włosy, ale przede wszystkim nasze środowisko.

Dlaczego bio jest lepsze?

Kosmetyki organiczne są wolne od inżynierii genetycznej i syntetycznych chemicznych pestycydów. Surowce organiczne są około 200 razy mniej zanieczyszczone pestycydami niż konwencjonalne, a zatem zdrowsze!

Sprawiedliwy handel

Społeczna odpowiedzialność za trwały sukces biznesowy. Nasi światowi partnerzy otrzymują uczciwe ceny za surowce, niezależnie od cen na rynku światowym. W ten sposób mogą zarządzać własnym życiem, w dużej mierze zabezpieczyć je w krajach rozwijających się.

Surowce drobnych rolników

Organiczne surowce pozyskują głównie od drobnych rolników w Indiach i Afryce. Człowiek zamiast maszyny - eliminując produkcję mechaniczną, tworzymy nowe miejsca pracy.

Własna operacja surowcowa w Indiach

W Indiach od wielu lat prowadzą własną działalność związaną z zasobami, kierowaną przez D.K. Gupta, która gwarantuje uczciwe warunki pracy i zapewnia, że wydobycie surowców odbywa się bez pracy dzieci.

W ten sposób konsumenci otrzymują szczególnie wysokiej jakości organiczne surowce z cennymi składnikami.

Ochrona

Co trzeci pokarm jest dostępny tylko dzięki zapylaniu przez pszczoły. Monokultury, pestycydy i niedobory pasz stanowią dla nich zagrożenie. Czas okazać uznanie i wdzięczność. Dlatego wraz z naszymi klientami chcemy przyczynić się do ratowania pszczół i zainwestować 0,20 EUR na każdy produkt oferowany w projekcie „Flowering Meadows”.

Kosmetyki Zero Waste

Żyj świadomie i unikaj śmieci. Dzięki opakowaniom zapasowym oszczędzasz opakowania i zapobiegasz tak niepotrzebnym śmieciom kosmetycznym. Produkty pozbawione odpadów mają bardzo małe opakowanie. Produkty Zero Waste Powder nie tylko pielęgnuje skórę i włosy, ale także chronią nasze środowisko. Worki do napełniania są w 100% biodegradowalne i kompostowalne, a pudełka można uzupełnić szamponem.

Nasze opakowania uzupełniające są wykonane z materiału roślinnego i dlatego są w 100% biodegradowalne i nadają się do kompostowania przemysłowego. Praktyczne blaszane opakowania można uzupełnić wszystkimi szamponami proszkowymi Eliah Sahil Bio. Używamy etykiet celulozowych z innowacyjnego proszku kamiennego i farb drukarskich bez oleju mineralnego, rozpuszczalników i dodatków. Etykiety te wymagają do 80% mniej wody podczas produkcji. A co najważniejsze: nie trzeba wycinać drzew, aby zrobić papier. Nasze puszki aluminiowe bez plastiku i szklane butelki nadają się w 100% do recyklingu.

Wegańskie kosmetyki naturalne

Eliah Sahil ceni życie wszystkich żywych stworzeń, dlatego nie używają żadnych składników zwierzęcych w produktach. Produkty posiadają certyfikat ICADA, 100% naturalnych surowców z rolnictwa ekologicznego.

W naszym sklepie znajdziesz 4 rodzaje szamponów w proszku tej marki:

1. 

2. 

3. 

4. 

A także dwa rodzaje szamponów w proszku dla dzieci:

1. 

2. 

Na naszej stronie znajdziecie również uzupełnienia do produktów marki Eliah Sahil.

Dla nas to wyjątkowe produkty, które są zgodne z naszą ideą zmieniania świata.

Spróbujcie i przekonajcie się czy szampony w proszku są dla Was! 

Artykuł dodano dnia: 2021-03-31 Home, Poradnik, Naturalne kosmetyki 33

O autorce / autorze ;)

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie