compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Lista produktów marki Tron

Tron - w trosce środowisko

Gdy toaleta jest niedostępna, rozwiązuje problem załatwiania potrzeb fizjologicznych przez dzieci w miejscach publicznych lub w podróży.

Tron - w trosce środowisko

Gdy toaleta jest niedostępna, rozwiązuje problem załatwiania potrzeb fizjologicznych przez dzieci w miejscach publicznych lub w podróży.

Nocnik TRON został doceniony przez dzieci i rodziców.

Ponieważ jest on:

  • mały,
  • rozkładany,
  • chłonny,
  • łatwy w użyciu
  • bezpieczny i higieniczny

Czysta produkcja
Minimalizuje obciążenia środowiska.

Woda, energia czy surowce są w produkcji często nadmiernie wykorzystywane. Nadzór nad procesem wytwarzania i ciągła jego analiza pod kątem poprawy i oszczędności znajduje odzwierciedlenie w produkcji jednorazowego nocnika TRON. Na każdym z etapów jego powstawania zostaje maksymalnie ograniczone zużycie drogocennej dla nas wody i energii.

Chroni środowisko
Wykonany z przyjaznych surowców

W produkcji jednorazowego nocniczka TRON zastępuje się surowce nieodnawialne odnawialnymi. Surowce używane do jego produkcji pochodzą z recyklingu, a główny element nocniczka wykonuje się z tektury makulaturowej. Super chłonny wkład SAP, który jest odpowiedzialny za pochłanianie cieczy i zapachów, ulega biodegradacji.

Ekoetyczy
Wyższej jakości

Szacunek dla środowiska naturalnego, zarówno w procesie produkcji TRONU, jak i w jego użytkowaniu, sprawia, że jest to produkt bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin. Jego stosowanie nie narusza porządku przyrody i pozostawia jej strukturę nieskażoną działaniem człowieka.

Filtry

Kategorie
Cena
Filtruj
Ładowanie...