Blog search

Jakie ważne decyzje podejmiesz dzisiaj?

Jakie ważne decyzje podejmiesz dzisiaj?

Kochani! Wracamy do prawdziwych CODZIENNYCH wyborów!
Każdego dnia podejmujesz szalenie ważne decyzje dla naszej planety! W BetterLand walczymy o lepszą przyszłość dając WAM wybór każdego dnia.

Mamy alternatywy:

* możesz wybrać podpaski kompostowalne w 100% Vivicot lub nadal kupować plastikową chińszczyznę.
* możesz kupić kubeczek menstruacyjny z porządnego silikonu - my pomożemy Ci podjąć decyzję!
* możesz kupować kosmetyki w szkle np. BabyAnthyllis Zero lub Fair Squared.
* możesz kupować pieluszki wielorazowe! Mamy ich dla Ciebie mnóstwo. Czekamy tylko na Twój wybór.
* możesz kupować środki czystości, które nie zanieczyszczają środowiska i nie są eko ściemą marketową. Możesz więc wybrać Bio D lub Ekos.
* możesz kupić szczoteczkę bambusową, którą produkowano w sposób etyczny, a nie kosztem ludzkiego życia zamiast plastikowej lub bambusowej z marketu. Wybieraj więc tylko HYDROPHIL.
* możesz od dziś przestać jeść mięso - to naprawdę zmienia świat.
* możesz zacząć jeździć komunikacją miejską.
* możesz znacznie ograniczać kupowanie.
* możesz ten wpis udostępnić i pomóc nam się rozwijać. Gdy się rozwijamy, jesteśmy sensowną alternatywą dla sieci i ekościemy. W ten sposób nawet duzi muszą się zmieniać.

Lub możesz stwierdzić, że to za dużo czasu. Że gdzieś jest 3 zł taniej, bliżej, że jest prawie eko lub że to i tak nic nie zmieni.

Twoje codzienne wybory mają ogromny wpływ.

Pomyśl, jak każdego dnia, matka ziemia jest wściekła za to, jakich ludzkość dokonuje wyborów - codziennie!

Bez względu na to, jaka partia wygrała, to musisz pamiętać, że każda ustawa, jaką stworzą, będzie musiała brać pod uwagę codzienne nawyki i wybory polaków.

Artykuł dodano dnia: 2019-10-15 by Paweł Poloch Home, O nas 492

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie