Blog search

Ekolog nigdy nie będzie lubiany

Ekolog nigdy nie będzie lubiany

Straszenie ekologiem... skąd my to znamy... Ekolog nigdy nie bedzie lubiany. Bywa, że nazywają nas oszolomami, ultrasami itp.
Znamy to. Gdy rozmawiamy z niektórymi producentami, konkurentami, czy nawet klientami i wysuwamy argumenty ekologiczne pojawiają się znaczące spojrzenia. Dziwne miny. Śmieszki.

Czasami słucham, jak ktoś opowiada o swoim produkcie i pada nagle zdanie "no i mamy tu ten certyfikat dla oszołomów eko" albo inne podobne sformułowania.
No i zapada niezręczna cisza...

Musimy Wam się przyznać, że w branży eko wielu nas nie lubi.

Za bezkompromisowość, ze krytycyzm, za to, że zadajemy za dużo pytań i za to, że nie chodzimy na wódkę.
Ekolog nigdy nie będzie lubiany. Jest bowiem wyrzutem sumienia. Prawdą, której się boimy.

Artykuł dodano dnia: 2019-09-18 by Paweł Poloch Home, O nas 678

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie