Blog search

Tak czy nie?

Tak czy nie?

Dziś od rana dyskusja w firmie kto jest na tak, a kto na nie.
Chodzi o wspieranie pszczół przez markę Yope i dołączanie do zamówień bonusu w postaci nasion łąki kwietnej.
No więc zdania u nas są podzielone. Jedni są na TAK, bo jednak to wspieranie, uczenie dzieci (i nie tylko) jak pomagać innym, jaki wpływ mamy na środowisko, jak dbać o rośliny i zwierzątka, jakie daje to efekty.
Druga grupa mówi NIE, bo jednak taka ulotka oraz folia, w którą zapakowane są nasiona, jest mało eko. Plus oczywiście nadruk. Pada pytanie, czy to nie zaśmiecanie środowiska? Co potem zrobimy z taką ulotką? No i padają jeszcze inne powątpiewania: czy nie da się inaczej tego zrobić? Czy musi być w takiej formie? Ile osób wyrzuci ulotkę razem z nasionkami, a ile posadzi w doniczce? Co lepsze?

Lubimy dyskusje. W BetterLand każdy może mieć swoje zdanie, nie narzucamy nic nikomu. I bardzo się z tego cieszymy, że każdy z nas jest inny i myśli co innego. I nie boimy się głośno powiedzieć swojej opinii - chociaż czasem są też trudne tematy.

A wy, co sądzicie o akcji wspierania pszczół?
Raczej TAK czy raczej NIE? Opinie mile widziane, porozmawiajmy 

Artykuł dodano dnia: 2019-09-11 by Paweł Poloch Home, O nas 651

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie