Blog search

Powitajcie naszą ekspertkę od celiakii :)

Powitajcie naszą ekspertkę od celiakii :)

Na zdjęciu uśmiecha się do Was Ada ☺️☺️☺️ - nasza nowa pracownica i ekspertka od celiakii.
Ada choruje na celiakię od dziecka, dobrze wie, z jakimi problemami trzeba się zmierzyć, dlatego jak tylko się o tym dowiedzieliśmy, postanowiliśmy to trochę wykorzystać ;)
Ada usiadła przed komputerem i zamówiła do naszego sklepu produkty bezglutenowe, które sama miałaby ochotę zjeść.

Tak od początku zawsze był i będzie tworzony BetterLand - z potrzeb naszych, pracowników i klientów :) Nie słuchamy i nie analizujemy, co się opłaca, co się sprzedaje, na czym idzie zarobić. Dlatego wiele lat temu zajęliśmy się podpaskami wielorazowymi i kubeczkami menstruacyjnymi, jedni z pierwszych stworzyliśmy szeroką ofertę Zero Waste oraz pieluszek wielorazowych. Uważamy, że wolimy kreować dobre postawy, niż się podporządkowywać stereotypom.

(Produkty na zdjęciu Ada poleca Wam najbardziej). No i zamówiła  
https://www.drogeria-ekologiczna.pl/281-bez-glutenu…

Chcemy rozszerzać naszą ofertę bezglutenową, dlatego będziemy wdzięczni jeśli coś polecicie, podzielicie się Waszym zdaniem. 
Komentarze mile widziane :)

Artykuł dodano dnia: 2019-08-26 by Paweł Poloch Home, O nas 441

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie