Blog search

Tydzień promocji z BetterLand, czyli cykliczne okazje i zniżki na każdy tydzień !

Tydzień promocji z BetterLand, czyli cykliczne okazje i zniżki na każdy tydzień !

Tydzień promocji z BetterLand, czyli cykliczne okazje i zniżki na każdy tydzień !Ruszamy z czymś nowym!

Uważnie słuchamy Waszych oczekiwań i przede wszystkim z Wami tworzymy BETTERLAND. Ciągle chcemy się rozwijać i ulepszać. Najważniejsze jednak jest dla nas to, aby produkty ekologiczne i zero waste były dostępne dla każdego i w niskiej cenie. Od teraz, w BetterLand każdego tygodnia obowiązywać będą cztery akcje. 
#PoniedziałkiZEROWASTE  #TaniaŚrodaWBetterLand #LokalneSoboty #NiedzieleZDarmowąDostawą

Największa oferta produktów ZeroWaste, teraz w każdy poniedziałek w promocji. Wierzymy, że dzięki temu jeszcze więcej osób dowie się czym jest idea zero waste, jak można wdrażać ją w życie i że liczą się małe kroki. Każde działanie zmniejszające ilość odpadów i śmieci na naszej planecie jest ważne.

Może nie wszyscy, ale sądzimy, że większość z Was zna i korzysta aktywnie z tej promocji. W taniej środzie nie zmieni się nic oprócz nowej grafiki Jest i będzie to stała akcja – skupiamy się w niej głównie na Waszych potrzebach. Lubimy naszych klientów i lubimy, gdy są zadowoleni, dlatego często na naszej grupie możecie znaleźć pytanie: JAKA PROMOCJA NA TANIĄ ŚRODĘ? POMÓŻCIE !  

Najbliższa naszemu sercu akcja, w której to nie BetterLand ma grać pierwsze skrzypce. W ten dzień będziemy zachęcać do kupowania nie u nas a u naszej lokalnej konkurencji. Dlaczego? 

Czy wiesz, że duże sieci zaczęły wprowadzać produkty ekologiczne i zero waste do swojej oferty przez to, że lokalne sklepy zaczęły mieć coraz większy udział i różnorodność produktów ekologicznych oraz zero waste? To małe sklepy odpowiedziały na potrzeby Polaków tworząc ofertę produktów ZeroWaste, produktów certyfikowanych i ekologicznych. Tak na przykład powstała pierwsza w Polsce hurtownia spożywcza BioPlanet i inne, kosmetyczne jak Eko-Dystrybutor.PL, które do 2017 roku głównie budowały rynek sklepów specjalistycznych i lokalnych. 

Gdyby nie lokalne i specjalistyczne sklepy klienci nie zaczęliby odchodzić od sieci. Zainteresowanie zero waste i ekologiczną certyfikowaną żywnością byłoby nadal bardzo niszowe. Dlatego tak ważne jest, aby wspierać tych którzy przywrócili na polskim rynku różnorodność.

Nie chcemy, aby historię sklepów specjalistycznych spotkał los małych lokalnych sklepów spożywczych sprzed dekady, 
(sieci zaczęły oferować dużą różnorodność i niskie ceny, po czym jak już nie miały konkurencji stało się tak, że ceny znacznie zaczęły rosnąć a różnorodność skróciła się do produktów pod własną marką).

Dlatego tak ważna dla nas jak i również przedsiębiorców z którymi współpracujemy jest ta promocja. Chcemy Wam pokazać lokalne sklepy i ich właścicieli.

W komentarzach na Facebooku zachęcamy Was do oznaczania Waszych ulubionych lokalnych sklepów – lubimy dowiadywać się o nowych lokalach i poznawać nowych ludzi, którym podobnie jak nam, produkty zero waste i ekologiczne nie są obce.
Pokażmy wspólnie, że jest nas więcej niż by się mogło wydawać  

Kto nie lubi darmowej dostawy Widzimy, że bardzo wiele osób korzysta z opcji „paczkomaty” i wcale się nie dziwimy. Elastyczność i możliwość odbioru paczki o dowolnej godzinie jest bardzo komfortowa. Dlatego chcemy zwiększyć Wasze zadowolenie jeszcze bardziej Liczymy na waszą wyrozumiałość, jeżeli paczka nie dojdzie na drugi dzień, tak jak to u nas bywa.


Mamy nadzieję, że spodobają Wam się nasze cykliczne akcje. Jednocześnie jesteśmy otwarci na zmiany ☺ Obserwujcie nas, będzie się dużo działo i nie zamierzamy tego zmieniać !!!! ☺ 

Artykuł dodano dnia: 2019-08-21 by Paweł Poloch Home, O nas 3532

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze