Blog search

Odpoczywamy i... tworzymy ambitne plany!

Odpoczywamy i... tworzymy ambitne plany!

Od początku naszym celem było to, aby BetterLand nie był to zwykły sklep jakich wiele.

BetterLand ma być:


- społecznością pracowników, którym oddajemy swoje doświadczenie, wiedzę i możliwość uczestniczenia w czymś więcej,
- społecznością rzetelnych, ekologicznych i otwartych dostawców i odbiorców, którzy tworzą dobre relacje i są zaangażowani w zmienianie świata,
- społecznością uczciwych i rzetelnych mediów i blogerek, która rozumie zasady fair trade i wartości współpracy,
- społecznością klientów, którzy wspólnie z nami tworzą ofertę i pomagają przezwyciężyć typowe trudności. Klientów, którzy ufają nam a my im, dlatego możemy rozwiązywać reklamacje na ich korzyść.

Właśnie jesteśmy na pierwszych porządnych wakacjach od wielu lat. Na dłuższych niż 3 dni :) Z wielkim entuzjazmem patrzymy na Better Land z boku, jak na społeczność, która sama się organizuje w obszarze wartości, które mamy. Patrzymy jak Marta i Piotr na PolandRock dają sobie świetnie radę, jak promocje działają a paczki się wysyłają.

A my... odpoczywamy i budujemy bardzo ambitny plan na lata 2020-25. Czytamy i rozmawiamy. Tak odpoczywamy.

Artykuł dodano dnia: 2019-08-05 by Paweł Poloch Home, O nas 442

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie