Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Orto d'Autore

Orto d’autore to rodzinna firma specjalizująca się w wytwarzaniu produktów organicznych. Główną ideą producenta jest użycie 100g owoców na każde 100g produktu. Owoce i warzywa produkowane są wyłącznie we Włoszech, gdzie zbierane na odpowiednim poziomie dojrzałości wysokiej jakości surowce są przetwarzane natychmiast, aby zapewnić wyjątkowy smak.

Lokalny łańcuch dostaw to przepis na sukces firmy Orto d’Autore, gdzie każdego dnia zbierane są świeże owoce i warzywa.


FRAGOLE.jpg


Filozofia


  • Rodzina D'Arienzo jest właścicielem działalności rolniczej od 1946 roku, z ponad 50-letnim doświadczeniem w wysokiej jakości uprawach regionalnych.

  • W 1999 roku narodziła się Orto di Autore, firma rolnicza, która zaczęła przetwarzać i sprzedawać gotowe produkty do supermarketów.

  • Sosy pomidorowe i passaty Orto d’Autore są biologicznym ekstraktem organicznym, produkowanym tylko w sezonie świeżych lokalnych pomidorów, zebranych oraz przetworzonych w ciągu tego samego dnia.

  • Dżemy bezcukrowe Orto d’Autore są produkowane z włoskich owoców, a do jedynego źródła substancji słodzącej należy sok jabłkowy lub gronowy.

Certyfikaty:

Bez laktozy  - Używamy głównie całych włoskich owoców i warzyw bez półproduktów lub dodatków, dlatego nasze produkty nie zawierają laktozy.
Bez glutenu -  W naszej firmie nie wprowadzamy surowców zawierających gluten, ponieważ używamy głównie całych włoskich owoców i warzyw bez półproduktów lub dodatków.
Włoski produkt - Zarówno owoce, jak i warzywa są przetworzone natychmiast po zebraniu oraz oczyszczeniu. Zbiór owoców i warzyw odbywa się na odpowiednim poziomie dojrzałości, aby zachować aromaty i właściwości odżywcze.
VEGANOK  - Firma certyfikowana od 2013 roku, nie korzystamy z żadnego surowca pochodzenia zwierzęcego.  W naszej firmie mamy bardzo krótki lokalny łańcuch dostaw, preferujemy naturalne zabiegi i wykorzystanie energii wiatrowej.
IFS - Certyfikat najwyższej jakości w produkcji żywności, przyznawany tylko wtedy, gdy cały proces produkcji odbywa się zgodnie z surowymi zasadami i kontrolą produkcji. Dobre i zdrowe to nasze codzienne motto.


Cechy charakteryzujące produkty Orto d’Autore:


- 100g owoców na każde 100g produktu.
- Całe owoce bądź kawałki owoców.
- 10 smaków przy użyciu wyłącznie włoskich owoców.
- Cukier w produktach pochodzi wyłącznie owoców.
- Zawierają organiczny sok cytrynowy (bez kwasu cytrynowego).
- Bez alergenów, glutenu i laktozy.
- Posiadają certyfikat VeganOK.
- Zebrane i wyprodukowane na farmie.
- Zawierają pektyny.
- Wyprodukowane przy użyciu energii wiatrowej.


More

Brak produktów tego producenta.

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie