Blog search

Wspieramy, bo są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze...

Wspieramy, bo są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze...

Prowadzimy odpowiedzialny biznes. Kupując u nas też wspierasz. Wspieramy fundacje, organizacje, projekty, inicjatywy i osoby potrzebujące, których wyznawane wartości są nam bliskie.

Chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas: biuro@drogeria-ekologiczna.pl. 

1. Fundacja Rodzić Po Ludzku

Część zysków przeznaczamy na działania tej fundacji. Ponadto nasi klienci otrzymują w paczkach ulotki informacyjne od FRPL. 

2. Fundacja Macierzanka

Fundację wspieramy w ich projektach i przedsięwzięciach. 

3. Fundacja Naturalnie 

Fundację wspieramy w ich projektach i przedsięwzięciach, przede wszystkim w promowaniu karmienia piersią. 

4. Fundacja Edukacji Zdrowotnej STIMT

Fundację wspieramy w ich projektach i przedsięwzięciach. 

5. Wydawnictwo Mamania 

W ramach współpracy sponsorujemy co roku ogólnopolską Konferencję Rodzicielstwa Bliskości. 

6. Wspieramy: Fundacja Bullerbyn  

Wspieramy i zachęcamy do wsparcia Fundacji Bullerbyn. Nasza firma wspierała organizację EUDEC - największego i najważniejszego wydarzenie edukacyjne w Polsce od lat. 

7. Synchronia - czasoprzestrzeń inspiracji. 

W ramach współpracy otrzymujemy od Hanny Sobkowskiej - właścicielki informację zwrotną o jakości i składzie sprzedawanych produktów. Dzięki temu jeszcze bardziej dbamy o ekologiczność, naturalność i bezpieczeństwo naszych produktów. W ramach współpracy uczestnicy warsztatów prowadzonych przez Synchronię otrzymują specjalne rabaty. Zajrzyjcie na www.synchronia.com.plJesteśmy zespołem psychologów, trenerów i artystów. Żyjemy i pracujemy z pasją. Dzięki pasji zbudowaliśmy nasze doświadczenie. Doświadczenie, natomiast, utwierdza nas w przekonaniu, że ogromne możliwości kryją się w każdym człowieku.

8. NaturalnieNaturalni.PL

Jest to jeden z tych blogów, które chętnie promujemy ze względu na niezwykle pozytywną energię jaka z niego bije. Ponadto na blogu znajduje się mnóstwo porad, przepisów i recenzji przydatnych każdemu kto chce żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem. W ramach współpracy polecamy się nawzajem. Blog Naturalnie Naturalni

Naturalnie Naturalni - blog

 

9. Jolanta Petersen

Znana i ceniona położna, która doświadczenie zdobywała na Grenlandii, na Islandii a także w Norwegii i Szwecji. Szkołę położnych skończyła w Danii, gdzie kierunek ten jest tak oblegany jak w Polsce medycyna. Jolanta znana jest szczególnie z odbierania porodów w domu. W ramach współpracy gościmy na jej zajęciach szkoły rodzenia w Głogowie. 

 

10. Blog Państwa Baranowskich "Organiczni".

Blog Organiczni nas motywuje do zmian na rzecz ekologii, blog jest rzetelny i jest dużą skarbnicą istotnych informacji. Między innymi na jego podstawie podejmujemy decyzje o wprowadzeniu lub wycofaniu niektórych produktów do naszego sklepu. Wspólnie sprawdzamy, co naprawdę jest ekologiczne.

 

11. Serwis "EKOTROPICIEL" 

Współpracujemy i polecamy serwis EkoTropiciel.pl . Cenimy go za duży poziom rzetelności i oobiektywizm. 

12. Fundacja FaniMani

Pomagamy dzieciom zbierać na to, co dla nich ważne. 

 

 

13. Kwartalnik Laktacyjny  

Jesteśmy matkami karmiącymi i dla matek karmiących i tych, które chcą karmić działamy.

 

 

14. Ada Wnuk

Adę i jej rodziców wspieramy poprzez przekazanie i zachęcanie innych do oddania 1% na rzecz Ady. Więcej o Adzie znajdziecie tu: www.adawnuk.pl

 

15. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W 2014 wylicytowaliśmy między innymi Eko Poduszkę z numerm 002 wykonaną z platikowych butelek. W 2015 roky wylicytowaliś ekologiczny ręcznik z numerem 21. W 2016 koszulkę i przekazaliśmy część naszych zysków na rzecz WOŚP. Wystawiliśmy także na aukcje charytatywne np. kubeczek menstruacyjny, książki, środki czystości. 

Eko poduszka

16. Szkoła rodzenia GAJA

Szkoła rodzenia Gaja

I wielu innych!

Artykuł dodano dnia: 2014-01-21 by Paweł Poloch Home, Poradnik, O nas 11051

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie