Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Apeiron

Apeiron pochodzi z języka greckiego i oznacza “nieograniczony”

Bycie nieograniczonymi w naszych działaniach, myślach i uniwersalności – tej idei producent kosmetyków naturalnych poświęca się już od ponad dziesięciu lat.

Kosmetyki Apeiron są certyfikowane zgodnie z wytycznymi dotyczącymi kontrolowanych kosmetyków naturalnych (BDIH), nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają żadnych syntetycznych barwników ani substancji zapachowych, oleju mineralnego, parabenów, sylikonów ani związków PEG.

Apeiron pochodzi z języka greckiego i oznacza “nieograniczony”. Bycie nieograniczonymi w naszych działaniach, myślach i uniwersalności – tej idei producent poświęca się już od ponad dziesięciu lat.


O marce


Sekret naszych kosmetyków nie leży w mnogości składników, ale w starannym doborze i łączeniu wysokiej jakości komponentów ziołowych. Łatwo jest przesadzić z pielęgnacją skóry. Dlatego używamy tylko tylu składników, ile jest konieczne do uzyskania najlepszego możliwego efektu bez narażania skóry na niepożądane działania.


W ofercie Apeiron znajdziecie kosmetyki naturalne takie jak:


Kosmetyki Apeiron


- pasty do zębów (hitem jest pasta do zębów z 24 ziół ajurwedyjskich)


- olejki pielęgnacyjne


- mydła 


- balsamy 


- dezodoranty 


- kremy 


- odżywki 


Mniej znaczy więcej – sprawdza się to również w odniesieniu do zapachów. Zapach naszych kosmetyków jest łagodny, subtelny i zmysłowy. Używamy wyłącznie naturalnych olejków eterycznych i kompozycji zapachowych.


Apeiron to uważne wybory dla Twojego zdrowia


Kosmetyki naturalne Apeiron są certyfikowane, łagodne dla skóry, o ochronnych recepturach ze starannie wybranych składników dla naturalnej równowagi ciała. Producent unika zbędnego obciążenia i podrażnienia skóry. Apeiron używa nieprzetworzonych składników o doskonałej jakości, pamiętając zawsze o aspekcie trwałości. Najwyższej jakości zarządzanie gwarantuje wysoka efektywność i tolerancję.

More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie