Blog search

Gdzie kupić kubeczek menstruacyjny stacjonarnie?

Gdzie kupić kubeczek menstruacyjny stacjonarnie?

Kobiety w Polsce coraz częściej szukają kubeczków menstruacyjnych w sklepach stacjonarnych i aptekach. Szczególnie poszukują renomowanych marek z długą historią sprzedaży oraz najlepszych jakościowo materiałów – silikonu medycznego. Za takie uważane są Lady Cup, Lunette, Lilli Cup, Intimina czy Yuuki.

Kubeczek menstruacyjny to idealne rozwiązanie dla kobiet szukających ekologicznej, higienicznej i bezpiecznej ochrony na czas okresu. Teraz, dzięki coraz większej liczbie sklepów stacjonarnych, kubeczki menstruacyjne Lady Cup, Lunette, Intimina, Lilly Cup oraz Yuuki można kupić od ręki, obejrzawszy je najpierw „na żywo”.
Zapraszamy do współpracy wszystkie sklepy stacjonarne, które chcą mieć na półkach kubeczki menstruacyjne!

Eko-Dystrybutor.pl oraz BetterLand to liderzy w sprzedaży kubeczków menstruacyjnych i w ich dystrybucji. Mamy najdłuższe doświadczenie oraz najlepsze światowe marki kubeczków menstruacyjnych. 

Poniżej przedstawiamy mapę, którą cały czas aktualizujemy. Prezentuje ona sklepy, w których można kupić kubeczek menstruacyjny naszych marek. 

Prowadzisz sklep? Dołącz do nas!  

Zapraszamy do współpracy wszystkie sklepy stacjonarne, które chcą mieć na półkach kubeczki menstruacyjne najlepszych, renomowanych marek!

Mapa sklepów stacjonarnych sprzedających kubeczki menstruacyjne

Zapoznajcie się z naszą mapą sklepów stacjonarnych, które wprowadziły kubeczki menstruacyjne do stałej sprzedaży.

Tu drogie klientki możecie kupić swój kubeczek.

Każdy sklep, który będzie z nami współpracował, znajdzie się na naszej mapie. 

Jeśli jesteś właścicielką/em sklepu stacjonarnego i chcesz wprowadzić kubeczki menstruacyjne do swojej oferty, skontaktuj się z nami już dziś! >> KONTAKT

Czym jest kubeczek menstruacyjny?

To nowoczesne, wygodne, bezpieczne i higieniczne rozwiązanie dla kobiet na czas okresu.

O jego zaletach oraz sposobach używania przeczytasz w naszych artykułach:

Naszym partnerom biznesowym, którzy zdecydują się wprowadzić kubeczki menstruacyjne do oferty sklepu stacjonarnego, oferujemy profesjonalne szkolenie w zakresie radzenia klientkom, jak dobierać i jak używać kubeczków.

Dlaczego warto wprowadzić do sprzedaży stacjonarnej kubeczki menstruacyjne firm, które dystrybuujemy?

  1. Kubeczki menstruacyjne stają się coraz bardziej popularne, co nas ogromnie cieszy. Dzięki temu coraz więcej kobiet dowiaduje się o tym ekologicznym i wygodnym sposobie ochrony na czas miesiączki. Niektóre panie wolą przed zakupem obejrzeć towar „na żywo”, zanim podejmą decyzję zakupową.
  2. Jesteśmy liderem jako dystrybutorzy kubeczków menstruacyjnych  mamy ogromne doświadczenie, którym się dzielimy. 
  3. Nasze kubeczki cechują bezpieczne, certyfikowane materiały, sprawdzone przez tysiące kobiet.
  4. Proponujemy światowe marki  Lady Cup – 10 lat na rynku i numer 1 w Polsce, Lunette uznane za numer 1 na świecie. 
  5. Oferujemy szkolenia i darmowe kubeczki dla pracownic sklepu. 

Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie firmy są godne zaufania, niektóre mają też niewielkie doświadczenie na rynku.

Producenci, z którymi współpracujemy, są na rynku od wielu lat i zdążyli już zyskać zaufanie tysięcy kobiet. Lady Cup, Lunette, Intimina, Lilly Cup oraz Yuuki to firmy, które dbają o komfort kobiet i najwyższą jakość produktu. 

Zachęcamy do wyboru sprawdzonych marek, z którymi mamy bezpośredni kontakt, dzięki czemu możemy, jako dystrybutorzy, w każdej chwili skontaktować się z producentem i dopytać o każdą wątpliwość.

Sklepy stacjonarne, które zdecydują się wprowadzić nasze kubeczki menstruacyjne do oferty, otrzymają od nas wsparcie zarówno w zakresie informacji i szkolenia, jak i w postaci polecania klientkom jako miejsca zakupu.

Artykuł dodano dnia: 2018-01-05 by Joanna Baranowska Home, Eko Dystrybutor, O nas - Eko Dystrybutor, Blog - Eko Dystrybutora, Kubeczek Menstruacyjny 11167

O autorce / autorze ;)

Redaktorka i dziennikarka, absolwentka UW, prowadzi proekologiczny blog Organiczni.eu. Mama dwóch synów, żona aktywisty rowerowego. Wnikliwie przygląda się wszystkiemu, co nosi nazwę "eko" i tropi greenwashing. Działa w warszawskim Stowarzyszeniu Kooperatywa Spożywcza DOBRZE.

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie