Blog search

Dorysuj wagonik, nie przerwij (po)ciągu!

Dorysuj wagonik, nie przerwij (po)ciągu!

„Dorysuj wagonik” to nasza kolejna akcja w duchu zero waste. Zapraszamy wszystkich naszych klientów do zabawy w przekazywanie opakowań dalej, aby służyły jak najdłużej. To także okazja, aby poznać się lepiej!

Czym jest zero waste?

Zero waste to idea ograniczenia ilości odpadów do minimum. Co ciekawe, towarzyszy nam od początku działania firmy (choć wtedy jeszcze nie znaliśmy nazwy ZW…).

Używamy wyłącznie kartonów z drugiego obiegu i zachęcamy klientów, aby nam je odsyłali (patrz: Akcja „Nie wyrzucaj opakowań po prezentach”). Czasem kartony wracają do nas w zadziwiających okolicznościach. Chcemy, aby ich drogę można było prześledzić! A dodatkowo – zmotywować wszystkich do puszczania kartonów dalej w świat.

Zasady akcji „Dorysuj wagonik”

Na każdej paczce umieszczamy naklejkę z pociągiem. Wy dorysujcie swój wagonik na końcu pociągu, z datą, imieniem, miejscowością, a jeśli chcecie – dopiszcie jakąś miłą wiadomość. Do zabawy zaproście dzieci!

Podajcie karton dalej! Odeślijcie go nam lub przekażcie innemu sklepowi, aby z niego skorzystał. Dzięki temu zachęcimy więcej sprzedawców do ponownego używania opakowań.

Dostaliście paczkę z dorysowanymi wagonikami? Pochwalcie się na naszym Facebooku i Instagramie! Koniecznie oznaczcie nas na zdjęciu i dopiszcie hasztag #DorysujWagonik.

Nie przerwijcie (po)ciągu!

Artykuł dodano dnia: 2017-12-13 by Paweł Poloch Home, O nas 2030

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie