Blog search

KONKURS: Wygraj książkę Wychowanie w duchu Empatii M.B. Rosenberga

KONKURS: Wygraj książkę Wychowanie w duchu Empatii M.B. Rosenberga

Tak bardzo spodobała się nam książka Marshalla Rosenberga pod tytułem Wychowanie w duchu empatii, że chcielibyśmy się nią podzielić z Wami. Tak więc ogłaszamy konkurs. Aby wygrać tę książkę wystarczy skomentować post o konkursie na Facebooku odpowiadając na jedno z poniższych pytań:

1. Dlaczego chciałabyś/chciałbyś tę książkę?

lub

2. Co rozumiesz przez empatię lub szacunek do drugiego człowieka? 

lub

3. Jakie są Twoje największe trudności w komunikacji z dziećmi?

lub

4. Kto Twoim zdaniem powinien przeczytać tę książkę?

 

Miło nam będzie, jeśli polubią Państwo także nasz fanpage :)

 

Książka zostanie wylosowana w czwartek spośród osób, które skomentują i udostępnią post do środy włącznie.

Zachęcamy do udziału w konkursie :) 

A tych, którym nie chce się brać udziału w konkursie, zapraszamy do sklepu, gdzie można sobie zakupić wspomnianą książkę.

Kup teraz: Wychowanie w duchu empatii 

 

 

Artykuł dodano dnia: 2014-03-17 by Paweł Poloch Home, Poradnik 829

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie