Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  FAIRPANTS

FAIRPANTS jest zarówno pierwszą polską jak i pierwszą europejską firmą, która podjęła się produkcji bielizny z certyfikowanej bawełny organicznej FAIRTRADE.

FAIRPANTS jest zarówno pierwszą polską jak i pierwszą europejską firmą, która podjęła się produkcji bielizny z certyfikowanej bawełny organicznej FAIRTRADE.


Dążymy do tego by być rozpoznawalną marką w branży modowej, ponieważ jesteśmy pionierami w tworzeniu nowego sposobu prowadzenia działalności gospodarczej, czyli w sposób etyczny i zrównoważony dla środowiska.


Chcemy tworzyć dostęp do rynków i stwarzać możliwości dla ludzi, którzy żyją i pracują w krajach rozwijających się. Czynimy to poprzez wykorzystywanie do produkcji wytworzonej przez nich bawełny, a także poprzez premie FAIRTRADE.


Wykonujemy piękną bieliznę! Wszystkie wyroby są wykonane z bawełny organicznej oraz trwałych materiałów, z wykorzystaniem tradycyjnych umiejętności i technik krawieckich. Nasze produkty to także rękodzieło, dlatego każda para jest niepowtarzalna i wyjątkowa.


Gdy nosisz ekologiczne gatki FAIRPANTS dobrze wyglądasz, ale i komfortowo się czujesz wiedząc, że ta unikatowa bielizna została wykonana z szacunkiem dla ludzi i planety.


FAIRPANTS przyczynia się do zmniejszenia ubóstwa w najbardziej zmarginalizowanej społeczności na świecie. Współpracujemy także z Fairtrade International, która gromadzi składki z każdego zakupu.


Nasze gatki są stylowe i wygodne! :) Dodatkowo dzięki wysokiej gatunkowo bawełnie organicznej są miękkie i przyjazne dla skóry. Jakość naszych wyrobów jest powodem, który zachęci Cię do kolejnego zakupu.


-Fairpants


Certyfikaty


Bawełna, której używamy dodatkowo posiada ważny certyfikat GOTS (Global Organic Textile Standard). Zaświadcza on o organicznym pochodzeniu bawełny - uprawie bez użycia toksycznych dla środowiska chemikaliów i pestycydów oraz zrównoważonej gospodarce wodnej przy uprawie. Dodatkowo standard obejmuje zakaz używania toksycznych barwników przy produkcji materiału z bawełny. Certyfikat GOTS jest aktualnie najbardziej wiarygodnym standardem w produkcji organicznych materiałów tekstylnych.Fairtrade Certification Mark to niezależna gwarancja, że produkt wykonano przy użyciu bawełny organicznej FAIRTRADE i został certyfikowany zgodnie z międzynarodowymi standardami FAIRTRADE, zapewniając drobnym rolnikom uprawiających bawełnę w krajach rozwijających się długotrwałe, stabilne dochody, godziwe wynagrodzenie i dobre warunki pracy oraz dodatkową premię na projekty społeczne, gospodarcze i środowiskowe. Używanie znaku jest dozwolone po uprzednim audycie przeprowadzonym przez niezalezną jednostkę FloCert i kończy się nadaniem certyfikatu, który to jest jednym z najbardziej prestiżowych i najtrudniejszych do uzyskania certyfikatów dostępnych dla bawełny organicznej.

More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie