Blog search

Relacja z wizyty w Mommy Mouse :-)

Relacja z wizyty w Mommy Mouse :-)

Jakiś czas temu odwiedziliśmy producentkę pieluszek wielorazowych Mommy Mouse Annę Dziwak. To marka stosunkowo młoda, ale obecnie najszybciej się rozwijająca.

Większość firm pieluszkowych w Polsce ma podobną historię… rodzi się dzidziuś… zaczynają się odparzenia… ktoś umie szyć… ktoś ma dostęp do materiałów… I zaczyna się produkcja. U Mommy Mouse było nieco inaczej. Owszem na początku był dzidziuś… ale potem była pasja do pieluszek wielorazowych w ogóle jako produktu. - kiedy rozmawiam z Anią, słyszę, jak zachwyca się nad różnymi markami pieluszek wielorazowych. Zna wszystkie, ma własną szafę z unikatowymi modelami, czy niepowtarzalnymi seriami. Jest kolekcjonerką pieluszek w czarno-białe wzory. Sama stworzyła także taki wzór, hit sprzedażowy: LUNA.

Mommy Mouse powstało z potrzeby rynku na produkty najwyższej jakości. Ania sama nie szyje swoich pieluszek (co nie znaczy, że nie zna się na szyciu) co według mnie jest ogromną zaletą, ponieważ nie traci czasu na pracę operacyjną, a poświęca go na projektowanie, kontrolę jakości, rozwój swoich produktów i zarządzanie produkcją. Widać to bardzo dobrze we współpracy z firmą oraz w jakości i przede wszystkim dostępności produktów.

Jak wygląda firma

Wiele polskich firm szyjących pieluszki wielorazowe albo zleca szycie do szwalni albo robi to w domu. Mommy Mouse ma własną szwalnię, własne doskonale przeszkolone Panie do szycia, własny magazyn z materiałami. Pierwsze wrażenie jest naprawdę dobre. Widziałem już kilka fabryk szyjących na dużą skalę i organizacja pracy w Mommy Mouse jest na poziomie tych najlepszych.Jakie są pieluszki Mommy Mouse

Pieluszki Mommy Mouse, pieszczotliwie nazywane Myszkami, wyróżniają się pod wieloma względami.

Pierwsze co przyciąga mamy do tej marki, to niezwykle dopracowany system SIO (Snap-In-One). System taki jest ekonomiczny, ponieważ w tej samej pieluszce możemy stosować różnego rodzaju wkłady (zarówno pod względem chłonności, wielkości jak i rodzajów materiałów). Mommy Mouse ma w ofercie także otulacze i pieluszki kieszonki, które również zachwycają idealnymi wykończeniami i estetyką.

Niepowtarzalne materiały

Kiedy w czasie wizyty dotykaliśmy pieluszek i wkładów ich wyjątkowość dawała się po prostu odczuć. Materiały są niezwykle przyjemne w dotyku, z pewnością bardzo komfortowe dla noszących Myszki dzieci. 

Niebanalne wzory

Wiele mam wybierając pieluszki wielorazowe szuka i wręcz “poluje” na ładne, przyciągające oko wzory. Trzeba przyznać, że pieluszki Mommy Mouse mają bardzo artystyczne wzory, na każdym z nich pojawia się mała Myszka w różnych otoczeniu. Przeglądając fora internetowe zauważyliśmy, że mamy wymieniają się wzorami, jeśli np. nie udało im się zdobyć wzoru limitowanego - Mommy Mouse szyje także pieluszki, których nie można kupić, są prezentem świątecznym i można je tylko dostać w czasie świątecznych zakupów gratis. Zdarzają się więc mamy, którym nie udało się zdążyć z zakupami w czasie promocji, później wymieniają regularne wzory z innymi mamami, żeby zdobyć limitowaną pieluszkę. Jak widzimy, pieluszki Mommy Mouse to już coś więcej, niż zwykłe pieluchy, to produkt czasami kolekcjonerski.

Przykładem jest też limitowana oferta świąteczna: 

Niepowtarzalna mikrofibra

Jednym z głównych elementów w pieluszkach wielorazowych jest mikrofibra. - dotknij i porównaj, powiedziała odważnie Ania - widziałeś kiedyś taką mikrofibrę? Dotykam i porównuję, rzeczywiście, jest znacznie gęstsza, grubsza i puchowa. Bezkonkurencyjna.

Podsumowanie: 

To była bardzo dobra wizyta. Jej efektem jest także promocja na dodatek do prania, który zarekomendowała Pani Ania. 

Artykuł dodano dnia: 2016-11-24 Home, O nas 2713

O autorce / autorze ;)

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie