Blog search

Druga edycja akcji: Nie wyrzucaj opakowań po prezentach – wyślij je do BetterLand!

Druga edycja akcji: Nie wyrzucaj opakowań po prezentach – wyślij je do BetterLand!

Z przyjemnością ogłaszamy drugą edycję akcji przeznaczonej dla naszych klientów, zatytułowanej Nie wyrzucaj opakowań po prezentach – wyślij je do BetterLand! Po sukcesie ubiegłorocznej, premierowej edycji w tym roku liczymy na jeszcze większe zainteresowanie oraz zainspirowanie innych firm – zwłaszcza tych, które zajmują się sprzedażą wysyłkową – do podążania naszym śladem.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas przyjemnych chwil, emocje związane ze spotkaniami w gronie bliskich, wspólne biesiadowanie oraz tradycyjne wręczanie upominków. Jak co roku będziemy cieszyć się wybieraniem podarunków dla rodziny, pakowaniem ich w ozdobne papiery i torby, których szelest kojarzy nam się z magią spełniania życzeń.
Nie zapominajmy jednak, że opakowania, których już nie potrzebujemy, mogą okazać się cennym surowcem wtórnym. W BetterLand zachęcamy swoich klientów, aby zgromadzili jak najwięcej wykorzystanych kartonów, pudełek, papierów, toreb, folii bąbelkowych (minimum 8 kg) i przesłali je do nas. W zamian za to otrzymają gwarancję jednej darmowej wysyłki zakupów dokonanych na stronie www.drogeria-ekologiczna.plBądźmy eko także w Święta!
Akcja trwa od 24 grudnia 2016 roku do 6 stycznia 2017 roku. Aby tradycji stało się zadość, wśród uczestników wybierzemy również kilka osób, które obdarujemy szamponami dla dorosłych z serii Anthyllis oraz szamponami dla dzieci Anthyllis Baby.

Zasady akcji:

- zapewniamy odbiór paczek, których waga przekracza 8 kg oraz nie przekracza gabarytu - koszt jest po stronie wysyłającego (10 zł).

- wymiary paczki: najdłuższy bok może mieć 1,5 m. suma pozostałych nie może przekroczyć 2,5 m, waga paczki nie może przekraczać 30 kg. Minimum, jakie odbieramy to 8 kg.

- darmową przesyłkę zyskają wszyscy, którzy do 6 stycznia prześlą minimum 8 kg opakowań, kartonów, folli np. bąbelkowych etc. 

- bardzo prosimy, aby opakowania były czyste i suche - np. bez tłustych plam lub innych zabrudzeń. 

Adres:
BetterLand, Boczna 16, Wilkowice. 64-115 Święciechowa. Koniecznie z dopiskiem: Opakowania za przesyłkę! 
Potrzebujesz swojego kuriera? Napisz: biuro@drogeria-ekologiczna.pl 

Koniecznie powiedzcie o akcji znajomym :-) 

Nasza akcja na Facebooku: kliknij

Zdj. FreeImgaes.com

Artykuł dodano dnia: 2016-11-23 by BetterLand Home, Poradnik 1469

O autorce / autorze ;)

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie