Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Honour Your Flow

Honour Your Flow to brytyjski producent bardzo komfortowych podpasek wielorazowych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Oferuje szeroki wybór podpasek w niezwykle atrakcyjnych kolorach i kilku rozmiarach, co pozwala zaspokoić zróżnicowane potrzeby kobiet w czasie krwawienia miesięcznego.

Honour Your Flow to brytyjski producent bardzo komfortowych podpasek wielorazowych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Oferuje szeroki wybór podpasek w niezwykle atrakcyjnych kolorach i kilku rozmiarach, co pozwala zaspokoić zróżnicowane potrzeby kobiet w czasie krwawienia miesięcznego.


Honour Your Flow jest firmą odpowiedzialną społecznie i stara się działać etycznie we wszystkich obszarach swojego funkcjonowania. Zgodnie z dewizą firmy klient jest ważny, ale ważni są także pracownicy i podwykonawcy - kobiety szyjące podpaski oraz ludzie zajmujący się uprawą, zbiorem i produkcją tkanin. 


Producent deklaruje, że do szycia podpasek używa najlepszych z dostępnych materiałów. Kupuje je zgodnie ze standardem Fairtrade, aby stanowiły jak najmniejsze obciążenie dla naszej planety. Podpaski są wykonane z bawełny organicznej oraz wełny posiadającej ekologiczny certyfikat GOTS. Dzięki użyciu naturalnych tkanin noszenie podpasek jest takie wygodne i nie powoduje nieprzyjemnych odczuć, jakie mogą się pojawiać przy podpaskach jednorazowych.


Podpaski Honour Your Flow szyje niewielki zespół złożony ze wspaniałych kobiet - matek pracujących w domu na potrzeby swoich rodzin. Elastyczne warunki pracy wynikają z szacunku do szwaczek i ich potrzeb.

Dzięki zasadom przyjętym i przestrzeganym przez Honour Your Flow masz pewność, że podpaski są szyte z troską o człowieka i środowisko.

More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie