compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Lista produktów marki Ulrich Natürlich

Ulrich Natürlich to ekologiczne środki do czyszczenia i prania. Są wysoko skoncentrowane, oszczędne w użyciu oraz skuteczne w działaniu. Wyprodukowane z najbardziej wartościowych surowców.

Ulrich Natürlich to środki do czyszczenia i prania wysoko skoncentrowane, oszczędne w użyciu oraz skuteczne w działaniu. Wyprodukowane z najbardziej wartościowych surowców.

Produkty Ulrich Natürlich są produkowane z odradzających się surowców (np. olej z nasion palmy, olej kokosowy, oliwa z oliwek), najmniej jak to możliwe obciążających środowisko naturalne i jednocześnie przyjaznych dla skóry.

Są nieszkodliwe dla środowiska, gdyż rozkładają się biologicznie. Nie zawierają fosforatów, enzymów, olejowych surfaktantów, optycznych rozjaśniaczy, środków zapachowych, barwników, agresywnych kwasów, konserwantów, chloru, salmiaku (chlorku amonu) i nie są genetycznie modyfikowane.

Opakowania są wykonane z polietylenu i przeznaczone do wielokrotnego użytku. Firma Ulrich Natürlich jest zaangażowana w aktywną ochronę środowiska, a wysokiej jakości skład produktów jest dobrze udokumentowany.

Produkty Ulrich Natürlich można mieszać ze sobą, dzięki czemu uzyskamy rożne zapachy oraz dodatkowo wzmocnione działanie.

Filtry

Kategorie
Cena
Filtruj
Ładowanie...