Kategorie

REWOLUCYJNE Pieluszki jednorazowe, KOMPOSTOWALNE, (5) JUNIOR (11-25kg), hipoalergiczne, opak. 18szt., Naturaè

mini1.png

Hipoalergiczne i kompostowalne pieluszki jednorazowe. Wyprodukowane z nieprzetworzonych naturalnych surowców: bez dodatków chemicznych i chloru, bez ftalanów, bez barwnikówW naturalny sposób sprzyjają transpiracji skóry.

Przeznaczone dla dużych dzieci (od 11 do 25kg).

More details

Reduced price!
PNB005
Nowość!

28,80 zł

32,00 zł
Już wkrótce w naszym sklepie

Porównaj!

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


 
Opis produktu

REWOLUCYJNE Pieluszki jednorazowe, KOMPOSTOWALNE, (5) JUNIOR (11-25kg), hipoalergiczne, opak. 18szt., Naturaè

Pieluszka jest pierwszym ubraniem, które pozostaje stale w bezpośrednim kontakcie ze skórą dziecka podczas pierwszego etapu życia. W pieluchach Naturaè® materiały mające bezpośredni kontakt ze skórą są pochodzenia roślinnego , bez dodatków chemicznych, bez chloru, bez ftalanów, bez perfum i bez atramentów.

W rezultacie starannych badań i testów laboratoryjnych, przeprowadzonych dermatologicznie przez University of Ferrara, stworzono pieluszki Naturaè®, które naturalnie oddychają skórą dziecka . Od pierwszych dni i przez cały okres jego wzrostu chroni przed podrażnieniami i zaczerwienieniemOprócz innowacyjnej naturalnej ochrony mają wygodny design, łatwą obsługę i trwałą strukturęSą one wykonane i zaprojektowane we Włoszech, aby zagwarantować maksymalną jakość.

Pieluchy Naturaè® zapewniają autentyczną ochronę, której szukasz dla dobrego samopoczucia skóry Twojego dziecka.

Ekologiczna rewolucja na rynku pieluch!

Pieluszki Naturaè® to pierwsze pieluszki, które uzyskały certyfikat kompostowalności, ponieważ są wykonane wyłącznie z naturalnych surowców, które chronią skórę i środowisko. Tradycyjne pieluszki mogą powodować zaczerwienienie skóry i alergie ze względu na obecność chemicznych dodatków na bazie ropy naftowej w bezpośrednim kontakcie ze skórą dziecka. W przeciwieństwie do nich pieluszki Naturaè®całkowicie hipoalergiczne, wspierając naturalne transpirowanie skóry, zapewniając maksymalny komfort. Wyprodukowane jedynie z nieprzetworzone naturalnych surowców: bez dodatków chemicznych i chloru, bez ftalanów, bez tuszy.

Naturaè są wytwarzane z naturalnych surowców, takich jak skrobie lub oleje roślinne z surowców odnawialnych, dzięki którym pieluszka jest całkowicie kompostowalna. Kompostowalność została potwierdzona przez organy zewnętrzne dzięki przeprowadzeniu czterech testów (biodegradacji, dezintegracji, ekotoksyczności, obecności metali ciężkich), zgodnie z wymogami normy UNI EN 13432: 2002.

Pieluchy Naturaè szanują ekosystem również w fazie produkcji, ponieważ są produkowane w zakładzie o niewielkich wpływach na środowisko, co pozwala na zmniejszenie zużycia energii i zmniejszenie emisji CO2.

Wybierz czystość natury. Wybierz rewolucyjne pieluchy Naturaè.

Masz pytania? Sprawdź, czy nie zadał ich ktoś inny.

Najczęściej zadawane pytania.

(Odpowiedzi bezpośrednio od producenta)

Czy materiały mające kontakt ze skórą dziecka są naturalne?

Tak, włókna będące w kontakcie ze skórą dziecka są wykonane z PLA, biopolimeru uzyskanego z roślin takich jak kukurydza, pszenica czy buraki, bogate w naturalny cukier (dekstroza) - są to naturalne surowce, które przeciwdziałają podrażnieniom i zaczerwienieniom.

Czy naturalna pieluszka absorbuje i działa tak jak inne?

Pieluszki Naturaè mają poduszkę pochłaniającą, która zapewnia taką samą wydajność, co tradycyjne pieluchy. Bariera z PLA (naturalnych biopolimerów) zapobiega wydostawaniu się płynów i ciał stałych.

Pielucha jest nieco cięższa niż ta, której używam regularnie, dlaczego?

Pieluszka Naturaè jest kompostowalna, więc zdecydowaliśmy się zwiększyć ilość naturalnych włókien wewnątrz wkładki chłonnej, czego wynikiem jest pielucha w dotyku nieco grubsza, ale niewątpliwie bardziej naturalna.

Podczas używania pieluszka stała się żółta, dlaczego?

Pieluszka Naturaè ma włókna celulozowe nie poddane działaniu chloru i wybielaczy, dlatego przyjmuje żółtawy kolor podczas użytkowania. Warstwa zewnętrzna jest zbudowana z półprzezroczystego bioplastiku, który nie ukrywa tego koloru.

Pieluszka jest biała, nie ma koloru, dlaczego?

Pieluszka Naturaè jest biała, ponieważ zdecydowaliśmy się nie używać żadnych kolorów. Tradycyjne pieluszki są kolorowe i często bardzo atrakcyjne, ale interesuje nas zdrowie dziecka, dlatego zdecydowaliśmy się nie nakładać chemicznych barwników.

Kiedy biorę pieluchę w dłoń, wydaje się w dotyku sztuczna niczym plastik, dlaczego?

Zewnętrzna warstwa naszej pieluszki jest naturalnie kompostowalnym bioplastikem, podczas gdy większość tradycyjnych pieluszek dostępnych na rynku, nawet jeśli są miękkie i przyjemne w dotyku, są wykonane z syntetycznych materiałów pochodzących z ropy naftowej.

Pielucha ma zapach, który przypomina mi torby na zakupy, dlaczego?

Folia zewnętrzna składa się z tego samego, naturalnego, nadającego się do kompostowania bioplastiku, co torby na zakupy. Oczywiście do zastosowania w pieluszkach, proces produkcji jest inny. Są higienicznie obrabiane, a ich grubość jest większa.

W przypadku wątpliwości zachęcamy do zadawania pytań. Być może odpowiedź na Wasze pytanie pojawi się również w tej sekcji. :)

Certyfikaty:

 
Cechy/certyfikaty/inne
Ilość w kartonie6
Nordic EcolabelTAK
Vegan OKTAK
CertiqualityTAK
Testowany dermatologicznie przez Uniwersytet w FerrarzeTAK

Napisz opinię

REWOLUCYJNE Pieluszki jednorazowe, KOMPOSTOWALNE, (5) JUNIOR (11-25kg), hipoalergiczne, opak. 18szt., Naturaè

mini1.png

Hipoalergiczne i kompostowalne pieluszki jednorazowe. Wyprodukowane z nieprzetworzonych naturalnych surowców: bez dodatków chemicznych i chloru, bez ftalanów, bez barwnikówW naturalny sposób sprzyjają transpiracji skóry.

Przeznaczone dla dużych dzieci (od 11 do 25kg).

Napisz opinię

Produkty powiązane, warto zainteresować się także:

Porównać 0

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie